تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بسیج حنجره بیدار ملت است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ با اشاره به اینکه اگر بسیجی در وسط میدان بماند فضیلت‌های انقلاب زنده می‌ماند، گفت: بسیج حنجره بیدار ملت است و باید دم از محرومان بزند و مدافع ارزش‌ها باشد.

به گزارش سیمرغ ما، محمد برمر در پیش‌خطبه‌های نماز جمعه امروز سیمرغ به مناسبت پنجم آذر روز تأسیس سازمان بسیج مستضعفین، اظهار کرد: هفته بسیج یادآور جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های مردان و زنانی است که حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید از آن‌ها بگویم.

 

وی افزود: شهید آوینی در جمله‌ای تکان‌دهنده‌ای گفت: «بشکند بر دستی که ننویسید بر بسیجیان، این سپاهیان خمینی (ره) چه گذشت.»

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ بابیان اینکه امروز همان‌طور که درخطر تحریف امام (ره) و مکتب امام راحل هستیم در معرض خطر تحریف تفکر بسیجی هم هستیم و خیلی‌ها سعی کردند بگویند تاریخ‌مصرف بسیج بعد از جنگ تمام‌شده است، تصریح کرد: امام راحل فرمودند: «مملکتی که با استکبار، پول‌پرستی، تحجر و مقدس معابی مخالف است همه افرادش باید بسیجی باشند.»

 

وی ادامه داد: امام راحل بسیج را در آن بحبوحه تاریخی حساس که بلوک شرق و غرب در حال عرض‌اندام بودند تفکر بسیجی را تأسیس کرده و نقشه راه را برای تشکیلات بسیج ترسیم کردند.

 

برمر با اشاره به اینکه اگر بسیجی در وسط میدان بماند فضیلت‌های انقلاب زنده می‌ماند، اظهار کرد: بسیج حنجره بیدار ملت است و باید دم از محرومین بزند و مدافع ارزش‌ها باشد.

 

وی افزود: چه اتفاقی افتاده که بسیجی در زمان جنگ باید در وسط میدان باشد و ایستادگی کند اما امروز نباید باشد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ بابیان اینکه بسیجی باید در وسط میدان باشد، تأکید کرد: اگر بسیجی را کنار زدید نه‌تنها فضیلت‌های انقلاب را ذبح می‌کنید بلکه سیلی سختی هم از دشمن می‌خورید.

 

وی ادامه داد: این سرنوشت تفکری است که بسیج را کنار بزند و هر وقت هم زد چوبش را خورد.

 

برمر بابیان اینکه انقلاب با خون بسیج ۴۰ ساله شد، اظهار کرد: کسی سعی نکند بسیج را کنار بزند یا بسیجی را به بازی بگیرد چراکه بسیجی بازی نمی‌خورد.

 

وی افزود: دفاع مقدس یک گنج و یک رگ حیاتی از بهمن ۵۷ تا پایان جنگ در سال ۶۷ است که می‌خواهیم چگونگی ایستادگی را در این کوران فساد، فحشا، اختلاس و حقوق‌های نجومی امروز در یادواره‌های شهدا بگوییم اما عده‌ای می‌خواهند این رگ را قطع کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ بابیان اینکه امروز هر یادواره شهدا یک موشک به سمت اهداف دشمنان در کل جهان بشریت است، تصریح کرد: وقتی می‌گوییم مرگ بر آمریکا مورد تمسخر برخی قرار می‌گیریم غافل از اینکه این‌یک جهت است و امام راحل فرمودند: «بهترین دعا برای رئیس‌جمهور آمریکا و نوکرش صدام این است که خدا مرگشان بدهد و اگر می‌خواهید نفرین‌شان کنید بگویید خدا حفظشان کند.»

 

وی ادامه داد: اما امروز یک عده سیاست زده چهار کلاس درس در خارج خوانده می‌گویند اگر امام (ره) امروز بود هم مرگ بر آمریکا نمی‌گفت.

 

برمر افزود: در یمن طی چهار سال حمله وحشیانه آل‌سعود ۱۱ هزار نفر شهید شدند که ۳ هزار نفر کودک بودند، جرم کودک یمنی چیست، کجایند سازمان‌های حقوق بشری که برای کشتن یک سگ تمام فشارهای بین‌المللی را به ایران وارد می‌کنند اما برای کشتن سه هزار کودک یمنی لار، کر و کور هستند و نمی‌بینند.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ ادامه داد: هدف اهتزاز پرچم لااله‌الاالله در قلل رفیع جهان بشریت است و نباید راه را عوضی بگیریم و ذهن مردم را از موشک به پوشک بندکنیم.

 

وی افزود: اگر بسیجی باشید و بصیرت باشد باید متوجه باشیم پشت دستکش مخملی آمریکا، انگلیس و فرانسه دست چدنی کثیفی است که باید ببینیم و اگر متوجه نباشیم آن‌چنان سیلی می‌خوریم که ممکن است سال‌ها نتوانیم بلند شویم.

 

وی ادامه داد: ۴۰ سال است که میدان را بسیج پرکرده و نمی‌توانیم انکار کنیم و باید قدردان مردم باشیم.

 

برمر با اشاره به اینکه اگر موشکی، هسته‌ای، نانو و ژنتیکی شدیم و قلل رفیع علم را طی کردیم باید قدر مردم، نوجوانان و جوانان را بدانیم، اظهار کرد: اگر قدر آنان راندانیم سیلی می‌خوریم.

 

وی افزود: ۴۰ سال ایثار و مقاومت روی دوش توده‌های مؤمن، مبارز، فداکار و بسیجی جمهوری اسلامی ایران بوده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ در پایان گفت: همه مردم را بسیجی می‌دانیم غیر از کسی که دلش برای برگشت آمریکا تنگ‌شده باشد.

 

ارسال دیدگاه