تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۳ آبان نشان وحدت است

امام‌جمعه سیمرغ گفت: ۱۳ آبان روز دانش‌آموز نشان وحدت است.

به گزارش سیمرغ ما، امروز با حضور مسؤولین شهری و شهرستانی زنگ استکبارستیزی در دبیرستان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای شهرستان سیمرغ به صدا درآمد.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در این مراسم، اظهار کرد: امیدوارم شما دانش‌آموزان پله‌های ترقی را طی کنید چراکه امید مقام معظم رهبری و آینده نظام جمهوری اسلامی در دستان شما قرار دارد.

 

وی افزود: شما دانش‌آموزان می‌توانید امروز خود را سرگرم کنید و فرصت‌ها را از دست دهید یا می‌توانید خود را برای مسؤولیت‌های برتر و بالاتر آینده آماده کنید.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه ۱۳ آبان روز خاصی است، تصریح کرد: در روز ۱۳ آبان شاهد حضور دانش‌آموزان و دانشجویان و رقم خوردن اتفاقات خاص بودیم.

 

وی در ادامه به دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: دیروز شاهد نسلی بودیم که مصمم هستند راه انقلاب را به‌پیش ببرند.

 

یوسفی با اشاره به اینکه در جنگ چهل‌ساله آمریکا با جمهوری اسلامی ایران چیزی جز شکست آمریکا را شاهد نبودیم، اظهار کرد: امروز شاهد تنگ شدن عرصه بر دشمنان هستیم.

 

وی افزود: دشمن جز نابودی جمهوری اسلامی ایران چیزی در نظر ندارد.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه امام با پشتوانه مردم و الطاف الهی انقلاب را رقم زد، تصریح کرد: دشمن قصد داشت کار انقلاب را تمام کنند اما امروز شاهد هستیم نه‌تنها نتوانست این کار را انجام دهد بلکه جبهه‌های مقاومت مقابل استکبار جهانی قد علم کرده‌اند.

 

وی در پایان گفت: ۱۳ آبان روز دانش‌آموز نشان وحدت است.

 

ارسال دیدگاه