تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های در سیمرغ/مشکلات در حال رفع شدن هستند

قطع برق و آب‌گرفتگی معابر از مشکلاتی بود که این بارش سیل‌آسا در شهرستان سیمرغ ایجاد کرد.

به گزارش سیمرغ ما، بارش سیل‌آسای باران پاییزی بیشتر سیمرغ و سایر شهرهای مازندران را در برگرفته است.

 

هواشناسی در دو روز گذشته هشدار درباره باران و جاری شدن سیل در بیشتر مناطق استان را داده بود.

 

قطع برق و آب‌گرفتگی معابر از مشکلاتی بود که این بارش سیل‌آسا در شهرستان سیمرغ ایجاد کرد.

 

مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: تا این ساعت هیچ گزارشی از خسارت‌های احتمالی گزارش نشده است.

 

وی افزود: به علت شدت باران در ساعات اولیه آب‌گرفتگی معابر شهری را داشتیم که با حضور نیروهای شهرداری این مشکل در حال رفع شدن است.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه قطعی برق را دریکی از روستاهای بخش تالارپی شهرستان داشتیم، تصریح کرد: این اتفاق خارج از محدوده شهرستان بود که با حضور اکیپ‌های امور توزیع برق شهرستان این مشکل رفع و در بازدیدی که داشتم برق این روستا وصل شده بود.

 

وی ادامه داد: دستور آماده‌باش صادرشده و تمامی دستگاه‌های خدمات رسان مشغول به کار هستند تا بتوان از خسارت احتمالی جلوگیری کرد.

 

 

علی رحمانی‌لارمایی رئیس اداره برق شهرستان سیمرغ هم در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: خط منطقه دوک و ذیلت به علت پارگی سیم قطع‌شده بود که با حضور همکاران ما این مشکل برطرف شد.

 

وی افزود: چهار گروه امور توزیع برق در سطح شهرستان مشغول به برطرف کردن مشکلات هستند.

 

 

سید حامد بیکائی شهردار کیاکلا در گفت‌وگو با خبرنگار ما بابیان اینکه در حال برطرف کردن مشکلات آب‌گرفتگی‌های سطح شهر هستیم، تصریح کرد: آب‌گرفتگی‌هایی در سطح شهر داشتیم که با حضور به‌موقع عوامل شهرداری در حال رفع شدن است.

 

وی ادامه داد: عوامل شهرداری همچنان در سطح شهر حضور دارند و مشغول رفع مشکلات هستند.

 

 

بخشداران بخش مرکزی و تالارپی شهرستان سیمرغ هم با اعلام اینکه تا این ساعت هیچ گزارشی از خسارت و مشکلی سمت دهیاران نداشتیم اعلام کردند در حال بازدید از روستاهای حوزه خود هستند.

 

ارسال دیدگاه