تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسؤولان در جنگ اقتصادی بهتر عمل کنند/ نیروهای مسلح پاسخی سخت به حرکت وحشیانه دشمن خواهند داد

امام‌ جمعه سیمرغ گفت: در جبهه‌های جنگ بدون امکانات جنگیدیم و امروز هم مطمئن هستیم این قدرت در مردم برای مبارزه اقتصادی وجود دارد و لازم است مسؤولان ما در حوزه جنگ اقتصادی بهتر عمل کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی سیمرغ ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان و گرامی داشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: اساس مبارزه، حرکت امام و پیروزی انقلاب بر پایه کمال و رسیدن انسان به انسانیت است این مسیر، مسیر بسیار سختی است و موانع فراوانی هم بر سر راه است.

 

وی ادامه داد: بیش از ۴۰۰ آیه در باب جهاد و مبارزه در قرآن کریم وجود دارد و هفته دفاع مقدس به‌عنوان یک مقدمه برای مبارزه است که در جنگ بدر، احد و خیبر هم‌چنین بود.

 

امام جمعه سیمرغ بابیان اینکه فرمان مقتدرانه مقام معظم رهبری را در رابطه با موضوع اهواز شنیدیم، تصریح کرد: شما ریشخند جهانی را در چهره قدرت باطل، ضد فضیلت‌ها و ارزش‌ها را دیدید اگرچه این قدم اول افشاگری نیست و ادامه خواهد داشت.

 

این مسؤول افزود: هم دشمن را می‌شناسیم و هم از قدرت دشمن باخبر هستیم و متوجه هستیم جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است.

 

یوسفی با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی دشمن در ادامه نا موفقیت‌هایش محک دیگری برای ملت ما هست، اظهار کرد: در جبهه‌های جنگ بدون امکانات جنگیدیم و امروز هم مطمئن هستیم این قدرت در مردم برای مبارزه اقتصادی وجود دارد و لازم است مسؤولین ما در حوزه جنگ اقتصادی بهتر عمل کنند.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری سال‌ها پیش تذکر جنگ اقتصادی را دادند و لازم است مسؤولین فکری کرده و اجازه ندهد با هر اتفاقی دچار مسائلی شویم که سزاوار این ملت نیست.

 

امام جمعه سیمرغ گفت: از مجموعه مدیریت کشور مسؤولان انتظار می‌رود در جنگ اقتصادی پوزه دشمن را به خاک بمالند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و جان‌فشانی‌ها در سال‌های حماسه، خون و خطر است.

 

محمد برمر با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز که باعث شهادت و مجروحیت تعدادی از هم‌وطنان عزیزمان شد، ادامه داد: ترور کور هم‌وطنان عزیز ما حکایت از این می‌کند که پیام تاریخی امام راحل در ۲۹ تیر سال ۶۷ مقارن با پذیرش صلح و قطع‌نامه ۵۹۸ هنوز این جنگ تمام نشده و میدان مبارزه و باب شهادت به روی مشتاقان باز است.

 

برمر در پایان گفت: مطمئناً مسؤولان انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان مقتدر نیروهای مسلح پاسخ سخت و خشن به این حرکت کور و وحشیانه خواهند داد.

ارسال دیدگاه