تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریاد ضعف دشمن با هدف قراردادن مردمی بی‌دفاع

دشمنان ایران اسلامی بار دیگر ضعف و ناتوانی خویش را به تصویر کشیدند و با نشانه‌گرفتن مردم بی‌دفاع اهواز، آنان را به خاک و خون کشیدند. نقشه شومی که ۲۴ شهید را به آسمان هدیه داد و ملتی را در سوگ داغداران این حادثه به عزا نشاند.

سیمرغ ما، سرویس فرهنگی/ سالیان درازی است که ایران آماج فتنه‌های دژخیمان شده‌ است. سال‌هاست که تنگ‌نظران روزگار برای به آشوب‌کشیدن اتحاد این ملت، دست در دست یکدیگر داده‌اند و نقشه‌های اهریمنی خویش را به اجرا در آورده‌اند.

 

روزهای پیاپی تاریخ این مرز و بوم شاهد تعرضات گوناگونی بوده‌ است که توسط بیگانگان برای برهم‌زدن امنیت این کشور طراحی شده‌ است.

 

نقشه‌های شومی که گاه قلب کودکی مظلوم را نشانه می‌گیرد و گاه زخمی عمیق می‌شود بر دلی داغدیده، نقشه‌هایی که برای پرپر کردن لاله‌هایی از جنس آسمان به اجرا در می‌آید و خاک را از خون‌های ریخته‌شده آنان گلگون می‌کند.

 

این‌بار نیز دشمن ناتوان ضعف خود را در برابر جهان به تصویر کشید و مردم بی‌دفاعی را نشانه‌گرفت، مردمی که در روز یکم مهرماه در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز مورد حمله گروه تروریستی قرار گرفتند و مظلومانه به خاک و خون کشیده‌ شدند.

 

شهر اهواز پرچم سیاهی را بر فراز آسمانش برافراشته‌ است تا در عزای ۲۵ شهید پرکشیده‌اش به سوگ بنشیند.

 

این‌بار تیرهای کینه‌توزانه دشمن، کودکی را تا ابد خاموش کرد و لبخندی را تا همیشه از چهره‌اش پاک کرد، این‌بار نقشه بیماردلان زمان، اشک دردناکی شد بر چشمان پدری و ضجه فراق شد بر وجود مادری، این‌بار بی‌رحمی شیطان‌صفتان، کابوس تنهایی کودکی شد و ناله‌های خاموشی را از نو زنده کرد.

 

این‌بار حسد دشمنان، قلوب ملتی را نشانه‌گرفت که ایستادگی را از سال‌های جنگ تاکنون معنا کرده‌اند و درس مقاومت را سال‌هاست مشق می‌کنند.

 

روزی که غروبی غم‌انگیز شد برای داغداران این حادثه، روزی که سرتاسر ایران را در رختی سیاه عزادار کرد.

 

گرچه فتنه‌گری‌های دشمنان ایران اسلامی تمامی ندارد اما این‌بار نیز غیورمردان سرزمین‌مان بار دیگر خروشیدند و این لاله‌های پرپر را با ندای الله‌اکبر خویش راهی آسمان کردند.

 

پیکر محمدطاهای شهید با دستان مادران این سرزمین به فرشتگان الهی سپرده‌ شد و غیرت‌مندی ملت ایران را بار دیگر به رخ جهانیان کشید.

 

سیل جمعیتی که برای بدرقه شهدا رهسپار شدند، تیری آتشین بر قلب دشمنان وارد کرد و خشم آنان را بیش از پیش برافروخت.

 

مردم ایران تنها برای به تصویرکشیدن اتحاد خویش آمدند و شهدای‌شان را با افتخار همراهی کردند تا پاسخی کوبنده به تجاوزگری نااهلان روزگار دهند و بار دیگر ایستادگی و اتحاد خویش را در قاب روزگار به تصویر در آورند.

ارسال دیدگاه