تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۲:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک منتخب کشوری و دو منتخب استانی در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ گفت: یک منتخب کشوری و دو منتخب استانی ماحصل هشتمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در شهرستان سیمرغ بود.

به گزارش سیمرغ ما، مصطفی فضلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: هشتمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی سال جاری با تلاش‌های مختلف سازمان‌های فرهنگی به‌ویژه اداره کل کتابخانه‌های عمومی در سطح استان برگزار شد.

 

وی افزود: این جشنواره در دو بخش مجازی و مکتوب و در رده‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگ‌سال با اختصاص هفت کتاب برگزار شد همچنین بخش‌های ویژه پویش مجازی و نقاشی هم برای سنین کودکان در نظر گرفته شد.

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه در سطح شهرستان سیمرغ هم فعالیت‌های خوبی صورت گرفت و حدود ۱۵۰۰ نفر شرکت‌کننده در هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی داشتیم، تصریح کرد: ازنظر تعداد شرکت‌کنندگان نسبت به جمعیت شهری رتبه یک استانی را داشتیم.

 

وی ادامه داد: یک منتخب کشوری و دو منتخب استانی ماحصل هشتمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در شهرستان سیمرغ بود.

 

فضلی با اشاره به اینکه اختتامیه هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی همزمان با هفته دولت در سالن الغدیر ساری برگزار شد، اظهار کرد: سرکار خانم نورا اسکندری از اعضای فعال کتابخانه شهید کشوری سیمرغ یکی از برگزیدگان کشوری این جشنواره بود.

 

وی افزود: سرکار خانم محنا بابازاده در بخش نقاشی و امیرحسین سلیمانی در مسابقات مکتوب نوجوانان هم از برگزیدگان استانی ما در این جشنواره بودند.

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه داوری‌ها در سطح کشوری انجام‌شده و سه برگزیده داشتیم که انتظار می‌رود در سطح شهرستان هم از این عزیزان تقدیر به عمل آید، تصریح کرد: برگزیدگان شهرستان از سنین نوجوان و کودکان بودند که نشان می‌دهد به هدفی که داشتیم یعنی آشنایی کودکان و نوجوانان با سیره ائمه اطهار به‌ویژه علی ابن موسی‌الرضا (ع) رسیدیم.

 

وی در پایان گفت: انشاالله بتوانیم در طول سال مسابقات مکتوب و مجازی را در سطح شهرستان برگزار کنیم.

 

ارسال دیدگاه