تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمرغ به حقوق خود نرسید/شهر کیاکلا نیاز به مساعدت وزارت کشور دارد

امام‌جمعه سیمرغ  گفت: سیمرغ شهرستانی است که با توجه به سابقه ۶۰ ساله منطقه شهری دیر تبدیل به شهرستان شد و با توجه به امتیازاتش به حقوق خود نرسید.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام‌جمعه سیمرغ  چهارشنبه در جشنواره شهید رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان سیمرغ، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: سیمرغ شهرستانی است که با توجه به سابقه ۶۰ ساله منطقه شهری دیر تبدیل به شهرستان شد و با توجه به امتیازاتش به حقوق خود نرسید.

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان از جهت شرایط اقتصادی ما در شرایط خوبی قرار نداریم، تصریح کرد: شهر کیاکلا ازنظر اقتصادی نیازمند به مساعدت وزارت کشور است.

 

وی ادامه داد: بهشتی‌ها، رجایی‌ها و باهنرها به شهادت رسیدند و لازم است اهداف این شهدا موردبررسی قرار گیرد اما با اتکا به غدیر، امامت و نگاهی به عهدنامه مالک اشتر همه این اهداف مشخص می‌شود

 

یوسفی با اشاره به اینکه نسل جوان ما برای جذب احتیاج به کمک دارد و اکثر جوانان ما با مدارک عالیه در منطقه گله‌مند هستند که ادارات آمدند اما جذب اداری شهرستان کم داریم، اظهار کرد: این حق جوانان منطقه و تحصیل‌کرده‌های این منطقه است که تقاضای مساعدت و کمک دارم.

ارسال دیدگاه