تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختلاف سلیقه‌ها نباید مانع خدمت‌رسانی به مردم شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری باید اختلاف‌ سلیقه‌ها را در داخل کشور کنار بگذاریم، گفت: لازم است همه در کنار هم قرار گیرند و مردم را از شرایط موجود آگاه کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، احمد حسین‌زادگان چهارشنبه در جشنواره شهید رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان سیمرغ، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: شهید رجایی و باهنر با دوره مدیریت بسیار محدود الگویی برای همه مردم و کارکنان دولت هستند چراکه جز صداقت و تلاش صادقانه از خود نشان ندادند.

 

وی افزود: شخصیت‌هایی مانند شهید رجایی و باهنر در کشور کم نیستند اما قدر بسیاری از آن‌ها را نمی‌دانیم و شخصیت‌های ارزشمند خود را با تنگ‌نظری مورد حراج قرار می‌دهیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بابیان اینکه شخصیتی مانند شهید رجایی و شهید باهنر به‌واسطه نوع خدمات خود الگویی برای ساختار مدیریت کشور و رفتار همه دستگاه‌های اجرایی هستند، تصریح کرد: در این ایام بیشتر از هر زمان دیگر نیازمند این نوع الگوی مدیریت در دستگاه‌ها هستیم.

 

وی ادامه داد: کمبود منابع و امکانات محدود به لحاظ منابع مادی و نیروی انسانی کار را بسیار سخت می‌کند و عدم درک صحیح شرایط امروز به لحاظ محدودیت‌های موجود و محدودیت‌های بین‌المللی کشورهای متخاصم عوارض اقتصادی و مشکلات اقتصادی زیادی را برای کشور عزیزمان ایجاد می‌کند.

 

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه در هفته دولت سال جاری بیش از ۴ هزار میلیارد تومان پول مردم و ملت برای رفع مشکلات مردم هزینه شده است، اظهار کرد: تلاش همه ما کاهش مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف است.

 

وی افزود: غیرمنصفانه است تا در ارائه اخبار و عملکرد کوتاهی کنیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ادامه داد: دشمن با ایجاد جنگ روانی به دنبال ایجاد مشکل در حوزه‌های مختلف برای ما است که نمونه آن را در بحث سوخت دیدیم.

 

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری باید اختلاف‌سلیقه‌ها را در داخل کشور کنار بگذاریم، اظهار کرد: اختلاف‌سلیقه‌های داخل کشور به خاطر شرایط خاص کشور است که لازم است همه در کنار هم قرار گیرند و مردم عزیز را از شرایط موجود آگاه کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بابیان اینکه با توجه به شرایط سخت و غیرقابل‌تحمل باید از برخی از خانواده‌ها عذرخواهی کنیم، تصریح کرد: دولت نسبت به خانواده‌هایی که تحت پوشش سازمان‌های حمایتی هستند اعتبارات خوبی قرار داده است، اما این درشان مردم نبوده و کافی نیست.

 

وی ادامه داد: باید همه تلاش کنیم و با ایجاد ثمن‌ها، تشکل‌های غیردولتی و ورود مردم به بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از این ظرفیت عظیم استفاده کنیم.

 

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه امروز در کشورهای توسعه‌یافته نگاه مردم محور و اجتماع‌محور است و هیچ جای دنیا این نیست که دولت مشکلات را حل کند، اظهار کرد: دولت وظیفه دارد ظرفیت‌ها و زیرساخت‌ها را جهت رفع مشکلات مردم فراهم کند.

 

وی افزود: باید تلاش کنیم از ظرفیت جوانان و ظرفیت مردم استفاده کرده و مشکلات را کاهش دهیم.

 

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه ضمن توجه از نیروهای بومی باید از مدیران شایسته برای رفع مشکلات و توسعه منطقه استفاده کرد، اظهار کرد: باید از افراد شایسته، مدیران موفق و افرادی که کارنامه درخشانی در حوزه‌های مختلف دارند استفاده کرد.

 

وی افزود: به‌زودی جلسه‌ای به‌صورت قطبی در منطقه قائم‌شهر، سیمرغ، سوادکوه و جویبار به میزبانی یکی از شهرستان با حضور مدیران که مرتبط با مسائل و مشکلات منطقه هستند برگزار می‌شود.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ادامه داد: در حوزه شایسته‌سالاری هم شناخت نیروهای جوان، مدیران جوان استان و استفاده از ظرفیت بانوان موردتوجه قرارگرفته است.

ارسال دیدگاه