تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۸:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عید قربان پیامی از سوی خالق متعال است

عید قربان پیامی از سوی خالق متعال است

به گزارش سیمرغ ما، عید قربان، قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقواست.

 

عید قربان پیامی از سوی خالق متعال است که بر اساس آن انسان با دل بریدن از دنیا و دل سپردن به فرمان حضرت دوست، می تواند به عالی ترین درجات که همان قرب الهی ست دست یابد.

 

نمایش پرشکوه همدلی و وحدت امت اسلامی در مناسک حج و عید سعید قربان جلوه‌ای است از امتی یکپارچه، پویا و بالنده که همه ساله رساتر از گذشته دعوت اسلام را به عدالت و آزادگی، ایمان و پرهیزگاری، نیکی و پاکی فریاد می‌زند و احساس غرور، امید و اقتدار را در دل هر مسلمانی زنده می‌کند و آینده‌ای روشن را برای امت اسلامی بشارت می‌دهد.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت یاد و خاطره دولتمردان شهید، شهید رجایی وباهنر را گرامی داشته مزین شد با فرا رسیدن عید سعید قربان، جشن شکوفایی ایمان و یقین را به مسلمانان آزاده جهان، هموطنان عزیز و مردم شریف و متدین شهر کیاکلا تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از پیشگاه با عظمت پروردگار بی همتا،سعادت، سلامتی، رستگاری را برای همگان و اقتدار و سربلندی روز افزون را برای ایران اسلامی در سایه وحدت و برادری مسئلت دارم.

 

ارادتمند خدمتگذارشما آیت داداشی

 

ارسال دیدگاه