تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۸ میلیارد تومان اعتبار عمرانی سیمرغ است

سیمرغ – فرماندار سیمرغ اعتبار عمرانی اجرای پروژه ها در شهرستان را ۲۸ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتی حبیب نژاد عصر چهارشنبه تصریح کرد: شهرستان سیمرغ چون شهرستانی تازه تاسیس است در گذشته از بسیاری از زیرساخت های لازم برخوردار نبود که خوشبختانه با شروع فعالیت دولت تدبیر و امید،اقدامات شایسته ای در جهت تقویت زیرساخت های این شهرستان صورت گرفت.

 

وی با بیان اینکه دولت در سال گذشته ۲۰میلیارد تومان اعتبار به این شهرستان تخصیص داد،اظهار کرد: امسال ۲۸میلیارد تومان پروژه مصوب در شهرستان داریم.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به تجهیز و نوسازی بیش از یک هزار هکتار از اراضی شهرستان سیمرغ در سال گذشته،گفت: امسال ۵۵۰ هکتار از اراضی شهرستان سیمرغ یکپارچه سازی می شوند.

 

حبیب نژاد افزود: از مجموع سه هزار و ۳۰۰هکتار از اراضی شهرستان سیمرغ برای یک هزار و ۷۵۰هکتار تجهیز و نوسازی انجام شد و در واقع بزرگترین پروژه تسطیح اراضی استان مازندران در شهرستان سیمرغ صورت گرفت.

 

وی با بیان اینکه ۹۸درصد از مردم شهرستان سیمرغ در بخش کشاورزی فعالیت دارند، گفت: صنایع تولیدی کشاورزی وابسته به این محصولات باید در اولویت قرار گیرد.

 

نماینده دولت در شهرستان سیمرغ با بیان اینکه به دنبال تقویت توان اقتصادی کشاورزان هستیم،تصریح کرد: چون محورهای مواصلاتی شاخص توسعه شهر هستند تا کنون ۱۱میلیارد تومان در بحث راه هزینه شد و به زودی شاهد افتتاح راه در این شهرستان خواهیم بود.

 

وی با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران با نگاه نقاد و موشکافانه و اطلاع رسانی دقیق می توانند زمینه تقویت اعتماد و امید را در جامعه فراهم کنند.

 

وی با بیان اینکه خبرنگاران با نگاه نقاد و موشکافانه و با بکار بستن صداقت و عدالت و اطلاع رسانی دقیق می توانند زمینه تقویت اعتماد و امید را در جامعه فراهم کنند،گفت: خبرنگاران عملکرد دولت را همانگونه که هست اطلاع رسانی و از برخی شایعه پراکنی جلوگیری کنند چون موجب آسیب به وحدت جامعه می شود.

 

منبع : خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه