تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیانیه بسیج ورزشکاران شهرستان سیمرغ به مناسبت روز خبرنگار

مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان سیمرغ به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات و تلاشگران عرصه قلم و اندیشه تبریک گفت. ‎

به گزارش سیمرغ ما، مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان سیمرغ به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات و تلاشگران عرصه قلم و اندیشه تبریک گفت. ‎

 

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

۱۷ مرداد روز خبرنگار، یادآور خاطرات بزرگ مرد عرصه خبر و اطلاع رسانی شهید محمود صارمی است.

 

روزی است که با خون نگاشته شده، در روز خبرنگار گویی قلم، این مقدس ترین عامل سوگند در قرآن بار دیگر به مظهر درخشش تبدیل شده تا حکایت گر زندگی درخشنده رهپویانی شود که همیشه با قلم، میثاقی جاودانه بستند.

 

روز خبرنگار پاسداشت تلاش بی وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می زنند، با هدف روایت حقیقت، بیرق بزگ آگاهی بخشی را به دوش کشیده و با انتشار اخبار در خط مقدم مبارزه با تهاجم و شبیحخون فرهنگی قرار گرفته و وظیفه پاسداری و حراست از اندیشه‌ها را بر عهده گرفته‌اند.

 

خبرنگارانی که طلایه دار جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی تجسم حقیقت و امانت، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی و وظیفه‌اند و وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند.

 

ضمن گرامی داشت هفدهم مرداد ((روز خبرنگار)) و گرامیداشت نام و یاد شهدای اصحاب رسانه و شهید شاخص بسیج ورزشکاران سپاه کربلا استان مازندران شهید صادق مزدستان این روز را به تمامی خبرنگاران به ویژه خبرنگار متعهد و ولایی این شهرستان تبریک گفته و زحمات تمام عزیزان رسانه‌ای را ارج می‌نهیم.

والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته

 

رضا گیلکی بیشه
مسئول کانون بسیج ورزشکاران شهرستان سیمرغ

ارسال دیدگاه