تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاد بزرگداشت روز خبرنگار در فرمانداری سیمرغ تشکیل شد

ستاد بزرگداشت روز خبرنگار در فرمانداری سیمرغ تشکیل شد.

به گزارش سیمرغ ما، به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار ، ستاد بزرگداشت روز خبرنگار به ریاست فرماندار و به دبیری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور اعضای این ستاد در روز شنبه مورخ ٦ مرداد ٩٧ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

مهندس حبیب نژاد فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت روز خبرنگار در سخنانی یاد و خاطره ی شهدای خبرنگار بویژه خبرنگار شهید محمود صارمی را گرامی داشت و افزود خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و بحث سازندگی و توسعه و آبادانی شهرستان مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد. ایشان در ادامه اظهار داشت تعامل سازنده خبرنگاران با ادارات نقش بسزایی در پیشبرد کار و پیشرفت شهرستان خواهد داشت. وی در پایان بر هر چه بهتر برگزار شدن مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان تاکید کرد.

 

 

زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد بزرگداشت روز خبرنگار نیز در سخنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی خبرنگار شهید محمود صارمی اظهار داشت شورای عالی انقلاب فرهنگی به دلیل حساسیت حرفه خبرنگاری و ارج نهادن به جایگاه خبر و خبرنگاران سالروز شهادت محمود صارمی را در تقویم ملی بعنوان روز خبرنگار ثبت نمود. ایشان در ادامه افزود امسال با همکاری ادارات برنامه های هفته تجلیل از خبرنگاران (١١ الی ١٧ مرداد) در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

 

 

در پایان این جلسه مقرر شد برنامه هایی به مناسبت هفته تجلیل از خبرنگاران در سطح شهرستان برگزار شود.

ارسال دیدگاه