تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار مسئول کانون های فرهنگی مساجد استان با امام جمعه شهرستان سیمرغ

آقای علیخانی مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با حضور در دفتر امام جمعه با حضرت حجت الاسلام و المسلمین یوسفی امام جمعه شهرستان سیمرغ دیدار نمودند.

به گزارش سیمرغ ما، آقای علیخانی مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با حضور در دفتر امام جمعه با حضرت حجت الاسلام و المسلمین یوسفی امام جمعه شهرستان سیمرغ دیدار نمودند. در این دیدار صمیمانه امام جمعه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در این شهرستان اظهار داشت در شرایط کنونی ، مبارزه با شبیخون فرهنگی باید در اولویت و در دستور کار قرار گیرد و در این راستا باید توجه ویژه ای به کانون های فرهنگی مساجد شود و این کانون ها هر چه بیشتر تقویت شوند.

 

 

آقای علیخانی مسئول کانون های فرهنگی مساجد استان نیز گفت از سال ٧١ کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در جهت مبارزه با تهاجم فرهنگی و تلاش در جهت حضور پرشور نوجوانان و جوانان در برنامه های فرهنگی و هنری مساجد،کاهش آسیب های اجتماعی و تقویت سبک زندگی اسلامی شکل گرفتند. ایشان در ادامه ضمن اشاره به تعداد ٢٠٠٠٠ کانون های فرهنگی و هنری مساجد در کشور افزود در استان مازندران با بیش از ٤٠٠٠ مسجد ، ١١٣٠ کانون فرهنگی مساجد تشکیل شدند.

 

 

در ادامه زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ ضمن اشاره به فعالیت ١٧ کانون فرهنگی و هنری مساجد شهری و روستایی در این شهرستان گفت; تعامل خوبی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون های مساجد شهرستان وجود دارد و تلاش داریم تا همه مساجد روستایی این شهرستان دارای کانون فرهنگی و هنری مساجد شوند.

در پایان این دیدار ، علیخانی مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به اتفاق زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ از کانون فرهنگی شهدای روستای رکن کلا بازدید بعمل آوردند.

ارسال دیدگاه