تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکت ۱۳۰۰ سیمرغی در هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ گفت: با توجه به تبلیغات محیطی انجام‌شده در شهرستان حدود یک هزار و ۳۰۰ نفر شرکت‌کننده در بخش مکتوب، مجازی، نقاشی و خانواده در هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی داشتیم.

به گزارش سیمرغ ما، مصطفی فضلی قادیکلایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی هم‌زمان با سراسر کشور در اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ در حال انجام است که علاقه‌مندان به‌صورت انفرادی و خانوادگی می‌توانند در دو بخش مکتوب و مجازی شرکت کنند.

 

وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای شرکت در بخش مکتوب و دریافت منابع و پاسخنامه به کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا مراجعه کنند همچنین علاقه‌مندان برای شرکت در مجازی با مراجعه به سایت razavi.iranpl.ir به‌صورت آنلاین در مسابقه شرکت کنند.

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه یکی از منابع برای مطالعه کتاب‌های خوب موضوع آشنایی با سیره ائمه اطهار، سیره امام رضا (ع) و شناخت بیشتر معارف رضوی است، تصریح کرد: جشنواره کتاب‌خوانی رضوی با این هدف برگزار شد.

 

وی ادامه داد: پویش مجازی یکی از بخش‌های جذاب هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی است که خانواده‌ها می‌توانند با ضبط و ارسال فایل ویدئویی از معرفی کتاب یا خوانش جذاب‌ترین بخش انتخابی توسط خود کودکان بهانه‌ای است تا جذب و علاقه‌مندی کودکان به مطالعه را فراهم کند.

 

فضلی با اشاره به اینکه با توجه به تبلیغات محیطی انجام‌شده در شهرستان حدود یک هزار و ۳۰۰ نفر شرکت‌کننده در بخش مکتوب، مجازی، نقاشی و خانواده در هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی داشتیم، اظهار کرد: فرصت ابتدایی این جشنواره تا ۳۱ تیرماه بود که با تمدید آن علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان دهه کرامت برای شرکت در این مسابقه اقدام کنند.

 

وی افزود: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ در اقدامی شرایط و فضایی را در کتابخانه شهید کشوری کیاکلا مهیا کرده تا افرادی که فرصت شرکت در بخش آنلاین را به جهت عدم دسترسی به امکانات و وقت را ندارند با حضور در کتابخانه بتوانند هم‌زمان در مسابقه ثبت‌نام و شرکت کنند.

 

این مسئول در پایان با دعوت از علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی و خانواده‌ها برای شرکت در این جشنواره، گفت: شرکت خانوادگی اعضا خانواده در راستای ترویج فرهنگ مطالعه مفید تأثیرگذار است.

 

ارسال دیدگاه