تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ايثارگران در استقامت و شكيبايي بي نظير هستند

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در ديدار از پنج ايثارگر شهرستان سيمرغ گفت: ايثارگران در استقامت و شكيبايي بي نظير هستند

به گزارش سیمرغ ما، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز سه شنبه هشتم خرداد ماه در ادامه برنامه هاي طرح ضيافت (( عيادت و تكريم از اسوه هاي صبر و ايثار)) در شهرستان سيمرغ از پنج ايثارگر ديدار كرده است.

 

مظلومي در شهرستان سيمرغ از مادر صبور شهيد جاويدالاثر احمد حبيبي ، همسر سردار شهيد صمصام طور، همسر فداكار سرلشكر خلبان شهيد احمد كشوري ،جانباز ۷۰ درصد شيميايي محمد ذبيح پور و جانباز هفتاد درصد علي دوست محمديان عيادت و از آنان دلجويي نمود.

 

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ديدار حضوري با پنج خانواده شهيد و ايثارگر سيمرغ طي گفتگويي گفت: فرهنگ ايثارگري ، شهادت طلبي و خون شهدا،نظام ما را مقتدر و براي هميشه بيمه كرده است.

 

وي تصريح كرد: امروز جامعه ما نيازمند فرهنگ ايثار و شهادت است زيرا نهادينه شدن اين فرهنگ در جامعه تلاش همه جانبه دستگاههاي فرهنگي را مي طلبد.

 

مظلومي با اشاره به اينكه اخلاق مداري را بايد از شهدا بياموزيم اظهارداشت: زندگي شهداي عزيز، سراسر درس عزت و بزرگي ، رشادت و جوانمردي و ايستادگي است و امروز تبيين تفكر شهدا براي جوانان و نسل هاي آينده يك ضرورت است.

 

مدير كل بنياد مازندران با بيان اينكه خانواده هاي شهدا و ايثارگران از افتخارات نظام هستند گفت:اين عزيزان در استقامت ، صبوري و مقاومت بي نظير هستند و امروز فرهنگ سپاسگزاري و خدمتگزاري از ايثارگران ، بايد سرلوحه كار همه دستگاهها قرار گيرد.

 

مظلومي در اين ديدارها، علاوه بر احوالپرسي ، مشكلات ايثارگران را مورد پيگيري و رسيدگي قرارداد.

 

مدير كل بنياد مازندران با امام جمعه و فرماندار شهرستان سيمرغ ديدار و در خصوص مسائل مختلف جامعه ايثارگري به يكديگر به گفتگو پرداختند.

 

فرماندار و ريس بنياد سيمرغ مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران را در اين ديدارها همراهي كردند.

 

گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از اين ديدار با حضور در محل كار خود، در ملاقات عمومي امروز، پاسخگوي درخواست ها و عمده ترين مسائل ايثارگران بودند.

ارسال دیدگاه