تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دو هزار نفر از افراد خاص از ابتدای انقلاب در دورهای تصدی مسئولیت‌های کشور هستند/دروغ بزرگی به مردم گفته شد/هدف دشمن انقلاب است

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه حدود دو هزار نفر از افراد خاص از ابتدای انقلاب در دورهای تصدی مسئولیت‌های کشور هستند که برخی انتخابی و برخی انتصابی هستند، گفت: انتخاب حق مردم است و مردم می‌توانند برخی مسئولین مدنظر خود را انتخاب کنند اما مدیران انتصابی باید کنار روند.

به گزارش سیمرغ ما، سیدعلی ادیانی در جمع مردم شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: اشکالات به خودمان برمی‌گردد و ربطی به آمریکا یا دشمن ندارد.

 

وی افزود: ما خودمان و ظرفیت مردم را باور نداریم.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضرت آقا جملات حکیمانه بسیاری را می‌فرمایند اما کسی به این صحبت‌ها گوش نمی‌دهد، تصریح کرد: زمانی که حضرت آقا در قالب نرمش قهرمانانه به دولت اجازه مذاکره داد برخی از تریبون مجلس استفاده کردند و گفتند ۸۶ درصد مردم خواهان این موضوع هستند و ۱۴ درصد خواهان این موضوع نیستند که دروغ بزرگی به مردم گفته شد.

 

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران کشور بسیار غنی است اما به سمت جوانان و افراد توانا نرفته‌ایم.

 

ادیانی بابیان اینکه حدود دو هزار نفر از افراد خاص از ابتدای انقلاب در دورهای تصدی مسئولیت‌های کشور هستند که برخی انتخابی و برخی انتصابی هستند، اظهار کرد: انتخاب حق مردم است و مردم می‌توانند برخی مسئولین مدنظر خود را انتخاب کنند اما مدیران انتصابی باید کنار روند.

 

وی افزود: کلیات طرحی در مجلس تصویب‌شده که این مدیران باید بازنشسته شده و کنار روند.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی با انتصابات قومی، قبیله‌ای، حزبی، جناحی و فامیلی مشکلاتی را ایجاد می‌کنند، تأکید کرد: مردم ناظر بر دشمنی دشمنان ایران اسلامی هستند، دشمن دندان‌تیز کرده و این موضوع ربطی هم به وجود افراد ندارد بلکه هدف دشمن انقلاب و کسانی است که پای این انقلاب ایستاده‌اند هست.

 

وی ادامه داد: امروز دشمن برای کسانی کف می‌زند که مقابل انقلاب و نظام قرار گیرد و حتی اگر امروز فرمانده عزیز سپاه پاسداران بگوید ما دشمنی و کاری با آمریکا نداریم دشمن برای ایشان کف و دست می‌زند چراکه با اشخاص کاری ندارد.

 

ادیانی بابیان اینکه هفتم خرداد دو سال از عمر مجلس دهم می‌گذرد، تصریح کرد: بر اساس وظیفه قانونی که قانون اساسی مرا مکلف به آن کرده بالغ‌بر ۱۳۰۰ دقیقه در صحن علنی مجلس در دفاع از شما، قانون‌گذاری و مشارکت در فرایند قانون‌گذاری در صحن علنی مجلس اظهارنظر کرده‌ام که این کارنامه در تاریخ پارلمان مازندران در قبل و بعد از انقلاب بی‌سابقه است.

 

وی افزود: نماینده‌ای که روی صندلی مجلس بنشیند و تنها دکمه‌ای را فشار دهد درشان آن نماینده نیست بلکه نماینده مردم در مجلس باید نعره زده و اهل اثر باشد.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سیمرغ شرمنده مردم این شهرستان هستم، اظهار کرد: به دلیل مضایغ دولت و منابع ملی خدمات‌دهی در سطح ملی، استان و شهرستان کاهش پیداکرده است.

 

وی ادامه داد: زمانی که ترامپ اعلام کرد از برجام خارج می‌شود عده‌ای در داخل کشور از این موضوع خوشحال شدند که مردم از انقلاب و رهبری روی برمی‌گردانند اما این عده کور خواندند و به ترامپ هم اعلام می‌کنیم این مگس عرصه سیمرغ نه جولانگاه توست.

 

ادیانی در پایان بابیان اینکه کاستی‌ها و مشکلاتی داریم اما این انقلاب و کشور برای شماست، تصریح کرد: نقص‌های من ادیانی را به‌پای انقلاب ننویسید.

ارسال دیدگاه