تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولین بدانند این ملت عقب نخواهد نشست اما ملت آزردگی خاطر دارد

امام‌جمعه سیمرغ گفت: مسئولین بدانند این ملت عقب نخواهد نشست اما این ملت آزردگی خاطر دارد، این ملت از دودستگی و چنددستگی نگران است، از برداشت‌های حقوقی نگران است، این ملت اعتقادش بر آن بود که همه مسئولین از نیروهایی خدادوست و دلسوز برای مردم هستند و هرگز فکر نمی‌کردند دست خیانت به خزانه این ملت باز شود.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: در جلسات و سمینارهای مختل به مسائل حوزه کشاورزی ازجمله کمبود آب و برخی از نیازهای کشاورزان مطرح می‌شود.

 

وی افزود: مدیران شهرستان در این حوزه دقت لازم را خصوصاً در نیازمندی‌های کشاورزان و قیمت سموم داشته باشند تا کشاورزان عزیز ما ملزومان موردنیاز خود را گران‌تر از گرانی نخرند.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه استعمار و استثمار دو حرکت را از مدت‌ها پیش آغاز کرده یکی در مجموعه جهان اسلام و دیگری در ایران، تصریح کرد: دشمن همیشه قصد داشت ایران زیر سلطه او باشد و اگر نشد ایران را به ایرانستان تقسیم کند همان‌طور که کشورهای عربی منطقه تقسیم‌بندی شدند و گاهی مقابل هم و گاهی کنار هم هستند، قصد داشتند در ایران هم‌چنین شرایطی را به وجود آورند.

 

وی ادامه داد: دشمن گاهی با دخالت در مسائل اقتصادی و در جای دیگر با قضیه تنباکو سعی داشت خودی نشان دهد که یک مرجع و مجتهد از حوزه برخواست و بدون تعارف با همه جریانات سیاسی روزمره ایستاد و مقامت کرد و با عمل کردن مردم مؤمن و مسلمان به‌حکم این مجتهد دشمن در برنامه خود شکست خورد.

 

یوسفی بابیان اینکه مردم با شعار مرگ بر آمریکا ملت و استقلال خود را به دست آورند و بیش از ۴۰ سال در مقابل همه توطئه‌های مقاومت و ایستادگی کردند چراکه مطمئن هستند این راه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: امروز باید بدانیم اگر دست عبری، عربی و غربی در کنار هم قرار دارد دست نبوی و علوی هم در دفاع از هویت دینی و ملی جامعه اسلامی و ایرانی است.

 

وی افزود: همه هزینه عربستان، آمریکا و هم‌پیمانانشان در لبنان برای رأی نیاوردن مقاومت با شکست مواجه شد و مشخص شد دل مردم لبنان با مقاومت است.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه خروج ترامپ و آمریکا از برجام، تصریح کرد: ترامپ فکر می‌کرد با اعلام اینکه من از برجام خارج می‌شود عده‌ای در کشور قرآن به دست گرفته و اشکشان سرازیر است درحالی‌که نمی‌دانست قبل از خروجش از برجام دیگران دست به دعا بودند که خداوند شر این شخص که پایبند به برجام نیست را از سر این ملت کم کند.

 

وی ادامه داد: امام راحل فرمودند: «مقابل زورگویی‌های آمریکا تا پای جان ایستاده‌ایم»

 

یوسفی با تأکید بر اینکه کشورهای جهان باید بدانند امروز مثل دیروز نیست که با یک تشر ملت‌ها چون دولت‌ها از میدان عقب‌نشینی کنند، اظهار کرد: با همه ابهت کاذب آمریکا امروز چهره‌های نفوذی او دستبند زده در اختیار جمهوری اسلامی هستند و در خلیج‌فارس هم نیروهای وفادار این نظام حضورداشته اجازه عرض‌اندام به آن‌ها نمی‌دهند.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند: «مقامات قبلی آمریکا می‌خواستند جمهوری اسلامی ایران را نابود سازند مردند و استخوان‌هایشان پوسید اما نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان پابرجا هست این آقا هم خاک خواهد شد و بدنش خوراک مار و مور می‌شود و جمهوری اسلامی ایران همچنان ایستاده باقی می‌ماند.»

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه ترامپ آبروی یک دولت به‌اصطلاح مقتدر جهانی را آن‌چنان ارزان فروخت که کشورهای دیگر هم فهمیدند به آمریکا نمی‌شود اعتماد کرد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری همیشه از عدم اعتماد به آمریکا سخن می‌گفتند.

 

وی ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند با تحریم بنیه نظامی و دفاعی، تحریم‌های اقتصادی و تضعیف اقتصاد شکاف موافق و مخالف ایجاد کند.

 

یوسفی با اشاره به اینکه کیفیت ارتباط این سه کشور باید روشن شود و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: اگر این سه کشور متعهد هستند که متعهدند اگرنه ما را به پیوند اتحاد آنان نیازی نیست چراکه ما ملتی هستیم که این قدرت راداریم روی پای خود باایستیم، اظهار کرد: مسئولین بدانند این ملت عقب نخواهد نشست اما این ملت آزردگی خاطر دارد، این ملت از دودستگی و چنددستگی نگران است، از برداشت‌های حقوقی نگران است، این ملت اعتقادش بر آن بود که همه مسئولین از نیروهایی خدادوست و دلسوز برای مردم هستند و هرگز فکر نمی‌کردند دست خیانت به خزانه این ملت باز شود.

 

نمازگزاران در پایان نمازجمعه امروز شهرستان سیمرغ مردم با برگزاری راهپیمایی اعتراض خود را نسبت به سخنان سخیف ترامپ اعلام کردند.

ارسال دیدگاه