تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چه خوش است عاقبت این سرباز گمنام شهادت باشد

سرباز گمنام کسی است که مجاهدت خاموش دارد، کارش قربه‌الی‌الله است و خود را مکلف به سربازی امام عصر(عج) می‌داند، مظلوم و گمنام زیست می‌کند و چه خوش است عاقبت این سرباز مظلوم و گمنام شهادت باشد.

به گزارش سیمرغ ما، امنیت نعمتی است که این روزها بسیاری از کشورهای همجوار از آن برخوردار نیستند اما این نعمت در کشور به خاطر رشادت‌ها و جانفشانی‌های بزرگمردانی وجود دارد.

 

شاید برای ما دلهره آور باشد که لحظه به لحظه و دقیقه به دقیقه زندگی ما درگیر فعالیت‌های خطرناک و پیچیده باشد که ارتباط مستقیم با جان انسان دارد اما هستند افرادی که برای ایجاد امنیت پایدار که یکی از مهم‌ترین نیازهای هر جامعه برای پیشرفت هر اجتماع است از جان خود در گمنامی می‌گذرند.

 

بزرگردانی که در گمنامی و شرایط بسیار سخت از جان خود مایه می‌گذارند و برای آسایش و آرامش ایرانیان مجاهدت می‌کنند.

 

بزرگمردانی از جنس مدافعان حرم که هزاران کیلومتر دور از خانه و مرزهای جغرافیایی برای عدم سرایت جنگ به مرزهای کشور از جان، همسر و فرزندان کوچک خود می‌گذرند تا جنگ به مرزهای کشورمان نرسد و بزرگمردان گمنامی از جنس سربازان گمنام امام زمان(عج) که ماموریت‌های پیچیده، سخت و خطرناک را برای خنثی سازی اقدامات دشمنان انقلاب و نظام انجام می‌دهند.

 

سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء واقعا چه کسانی هستند؟ افرادی که در گمنامی به هیچ کس ظلم نمی‌کنند و زمینه ساز آزار و اذیت بی‌پناهان نمی‌شوند.

 

سرباز گمنام کسی است که بدون دیدن آقا امام زمان(عج) کمر در گرو سربازی آقا بسته و خود را وقف کرده‌اند.

 

اسلام هم با جدیت بر اخلاق نیروهای اطلاعاتی تاکید دارد چنانچه حضرت علی(ع) در عهدنامه خویش به مالک اشتر، به این امر سفارش کرده، می‌فرماید:(فَوَلِّ عَل ی اُمُورِک خَیرَهُمْ، وَ اخْصُصْ رَسائِلَک الَّتی تُدْخِلُ فیها مَکائِدَک وَ اَسْرارَک بِاَجْمَعِهِمْ لِوُجُودِ صالِحِ الاَْخْلا قِ) کارهایت را به بهترین ماموران خویش بسپار و نامه های محرمانه ات را که حاوی طرحها و اسرارت می باشد، در اختیار کسی بگذار که دارای جامعترین و اساسی ترین اصول اخلاقی باشد.

 

سربازان گمنام افرادی هستند که کسی از خدمات و زحمات آنان قدردانی و تجلیل نمی‌کند اما این موضوع باعث ناراحتی آنان نمی‌شود چرا که می‌دانند اجر همه تلاش و خدمات صادقانه آن‌ها در محضر خداوند و اماما زحمان(عج) محفوظ است.

 

*‌ نشان پر افتخار سرباز گمنام امام زمان(عج) بر سینه پرسنل وزارت اطلاعات
این افراد همه جا هستند اما هیچ‌جا نیستند و نشان پر افتخار سرباز گمنام امام زمان(عج) را حضرت روح‌الله به زیبایی به آن‌ها عطا کرده و بر سینه نیروها و پرسنل وزارت اطلاعات نشاندند.

 

جانشین بر حق حضرت روح‌الله هم بارها و بارها در مورد جایگاه والای این مولود انقلاب و مردمی بودن وزارت اطلاعات تاکید و خدمات برجسته سربازان گمنام را خدمتی گرانبها در فعالیت های کشور دانستند.

 

مجموعه این عوامل سبب شد تا شورای فرهنگ عمومی کشور نیز در تقویم رسمی کشور نیمه شعبان، سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را روز سرباز گمنام امام زمان نامگذاری کند تا از نیروهای خدوم وزارت اطلاعات قدردانی شود. نیروهایی که در طول سال های اخیر اقدامات برجسته ای انجام دادند و هیچگاه نامی از یک فرد باقی نماند.

 

*‌ سربازان گمنام امام زمان(عج) الحق گمنام هستند
حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تبریک ایام شعبانیه و ولادت امام زمان(عج)، اظهار کرد: اسلام برخلاف همه مکاتب که امیدواری به آینده ندارند به برپایی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) امیدوار است.

 

وی افزود: انسان امیدوار برای رسیدن به امید و هدف خود تلاش می‌کند لذا جامعه شیعی با این اعتقاد نه تنها در برابر همه توطئه‌های استکبار مایوس نمی‌شود بلکه به جهت امیدواری پر تلاش به این مسیر ادامه می‌دهند.

 

وی ادامه داد: باید به اصل ولایت فقیه و رهبری مرجعیت بیدار که در برابر هر گونه نفوذ و استعمار اعلام خطر می‌کنند افتخار کنیم.

 

یوسفی با بیان اینکه دشمن در فکر انحراف اندیشه اسلامی است، تصریح کرد: کسانی که ادعای انتظار دارند باید منتظری باشند که بتوانند برای آقا مقدمات کار را فراهم کنند.

 

امام‌جمعه سیمرغ به روز سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) الحق گمنام هستند.

 

وی افزود: از نظر قدر و ظاهر مجهول هستند اما عمل کارشان درست است.

 

یوسفی با اشاره به اینکه نیروهای رزمنده ارتش، سپاه، بسیج، تشکیلات نظامی و انتظامی همه در حال تلاش و زحمت کشیدن هستند، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) کسانی هستند که می‌توانند امنیت را تامین کنند.

 

وی ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در عین خدمت ناشناخته هستند.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه نامگذاری روز ولادت امام زمان(عج) به نام سربازان گمنام زیبا بود، اظهار کرد: از زحمات سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء تشکر می‌کنیم.

 

*‌ چه خوش است عاقبت این سرباز گمنام شهادت باشد
به میان جامعه می‌رویم مردم همه از امنیت موجود در جامعه راضی هستند، از آن‌ها می‌خواهیم جمله‌ای درباره سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء بگویند.

 

یکی گفت: سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء به مثابه چشم در این انقلاب هستند، اگر چشم آسیب ببیند، هجوم دشمنان از هر جناح و ابزاری بسیار آسیب وارد می‌کند، تا جاییکه کشور رااز تمام ابعاد فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و سیاسی نابود کنند.

 

دیگری گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) چشم عقابی هستند در مقابل تفکر گرگ و روباه.

 

یکی دیگر هم در مورد سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء ذخیره‌های و امید نظام جمهوری اسلامی هستند.
و در پایان سرباز گمنامی گفت: سرباز گمنام امام زمان(عج) یعنی…

 

جمله پایانی هم تقدیم به این سربازان گمنام امام زمان روحی له الفداء: سرباز گمنام کسی است که مجاهدت خاموش دارد، کارش قربه‌الی‌الله است و خود را مکلف به سربازی امام عصر(عج) می‌داند، مظلوم و گمنام زیست می‌کند و چه خوش است عاقبت این سرباز مظلوم و گمنام شهادت باشد.

ارسال دیدگاه