تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جوانان سرمایه‌های آتی مملکت هستند

نائب رئیس شورای شهر کیاکلا با اشاره به اینکه ارزش گذاشتند بر توانمندی جوانان درواقع مشخص کردن آینده کشور است، گفت: جوانان سرمایه‌های آتی مملکت هستند.

به گزارش سیمرغ ما، جواد قصابیان در اولین همایش جوان موفق شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم به پاسداشت این مقام و جایگاه جشنی در حد و بضاعت خود و نه در حد شایستگی جوانان این شهر برگزار کنیم.

 

وی افزود: آینده کشور و جوانان دو جزء جدایی‌ناپذیر از هم هستند که در محافل و مجالس مختلف صحبت‌های زیادی در این خصوص شده است.

 

نائب رئیس شورای شهر کیاکلا با اشاره به اینکه ارزش گذاشتند بر توانمندی جوانان درواقع مشخص کردن آینده کشور است، تصریح کرد: جوانان سرمایه‌های آتی مملکت هستند.

 

وی ادامه داد: در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم که جوانان کشور ما در بلندای قله‌های افتخار جهان ایستاده‌اند که این نشان از همت، درایت و تلاش این عزیزان دارد.

 

قصابیان بابیان اینکه امروز وظیفه‌داریم از جوانان حمایت کنیم چراکه جوانان کشور ما شایسته بهترین‌ها هستند، اظهار کرد: اگر امروز در حوزه‌های مختلف حرفی برای گفتن داریم به جهت حضور جوانان است.

 

وی افزود: اگر امروز در دنیا صحبتی از ایران می‌شود به سبب افتخاراتی است که جوانان ما کسب می‌کنند.

 

نائب رئیس شورای شهر کیاکلا با اشاره به اینکه امروز برای اولین بار این برنامه در سطح شهرستان در حال انجام است، تصریح کرد: افتخار داریم شورای شهر دوره پنجم بنیان‌گذار بسیاری از برنامه‌های اجتماعی به سبک نوین باشد.

 

وی ادامه داد: حمایت از جوانان در این محافل بهانه‌ای است که برای جوانان برنامه‌ای داشته باشیم.

 

قصابیان بابیان اینکه همه دستگاه‌های شهر وظیفه‌دارند از جوانان حمایت کنند و من به‌عنوان نماینده شورای شهر تقاضا دارم اگر جوانی به اداره‌ای مراجعه داشته راهنمایی‌ها و هدایت‌های لازم صورت گیرد.

 

وی افزود: جوانان ما توقع زیادی نداشته و نیاز به حمایت عاطفی دارند.

 

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه جوانان شهر ما محدود به این افراد نیستند، گفت: امید است همه دستگاه‌های سطح شهر در این حرکت شرکت کنند.

ارسال دیدگاه