تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیمرغ برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیمرغ در روز چهارشنبه مورخ ٩٧/١/٢٩  با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر اعضای این شورا در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش سیمرغ ما، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیمرغ در روز چهارشنبه مورخ ٩٧/١/٢٩  با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر اعضای این شورا در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه حضرت حجت الاسلام والمسلمین یوسفی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی سیمرغ در سخنانی ضمن تبریک ایام مبارک شعبانیه اظهار داشت فرهنگ و تاثیر آن در جامعه را نمیتوان انکار نمود و از آن غافل شد.

 

ملتی در دنیا ستودنی است که با حفظ فرهنگ خویش قله های سعادت را طی نماید.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی  سیمرغ در ادامه افزود فرهنگ صحیح ، دینی و ولایی باید مورد توجه جدی قرار گیرد و سبک زندگی ما باید متاثر از فرهنگ دینی و قرآنی باشد.

 

امام جمعه شهرستان سیمرغ در ادامه ضمن اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری (حمایت از کالای ایرانی) بیان داشت باید فرهنگ سازی قوی در این خصوص در جامعه صورت گیرد و در ابتدای امر باید از خودمان شروع کنیم و فرهنگ عمومی نقش به سزایی در احیای فرهنگ استفاده از کالای ایرانی دارد.

 

ایشان در پایان بر مبارزه جدی با قاچاق کالا ، کیفی سازی محصولات داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی تاکید کرد.

 

آقای عبدی معاون فرماندار نیز در سخنانی بر فرهنگ سازی ویژه حمایت از کالای ایرانی تاکید نمود و افزود نیاز است هم دولتی ها از تولیدات داخلی و کالاهای ایرانی حمایت نمایند و هم مردم را به استفاده از کالای ایرانی تشویق نمائیم.

ارسال دیدگاه