تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیاکلا فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام زین العابدین(ع) را تبریک گفتند

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیاکلا به در پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و نیز ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک گفت.

به گزارش سیمرغ ما، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیاکلا به در پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و نیز ولادت را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

 

هوالعزیز

 

در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت که روشنی بخش دلها و دیدگان مومنان می باشد.

 

روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سیدالساجدین، حضرت زین‌العابدین(ع) است.

 

در تقویم ایران اسلامی روز میلاد امام حسین(ع)، نماد روز تحقق پاسداری از مکتب الهی اسلام و تبلور دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلام و روز میلاد حضرت ابالفضل(ع) نماد روز جانباز و تجلی‌گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خودگذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا درس ایثار و وفاداری خوانده اند.

 

چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، پاسداران غیور انقلاب اسلامي با اقتدا به بزرگ پاسدار دین و آزادگی، حضرت سيدالشهداء(ع)، در پرچمداری و صیانت از آرمان های آن اسطوره ایثار و خدامحوری، قامت برافراشته اند و جانبازان سرافراز ایران اسلامی با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، جانفشان عرصه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گردیده اند و ایثارگران بزرگوار با تاسی از امام سجاد(ع)، سالها مقاومت و پایداری در راه نیل به اهداف والا و ارزش های اسلامی را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شده اند.

 

بدینوسیله شهردار واعضای محترم شورای اسلامی شهر کیاکلافرارسیدن اعیاد شعبانیه را به شهروندان کیاکلا، پاسداران، جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق بهره‌مندی از این ماه پر فضیلت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

شهرداری و شورای اسلامی شهر کیاکلا

ارسال دیدگاه