تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پای «گشت ارشاد در آمریکا» به کتابفروشی‌ها باز شد

کتاب «گشت ارشاد در آمریکا» به قلم سیدهاشم میرلوحی از سوی دفتر نشر معارف راهی بازار کتاب شد.

به گزارش سیمرغ ما، کتاب «گشت ارشاد در آمریکا» نوشته سید هاشم میرلوحی، پژوهشگر و آمریکاشناس از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

 

میرلوحی که به خاطر نوشتن دو کتاب «آمریکا بدون نقاب» و «یوسرائیل و صهیوناکراسی» در محافل علمی و دانشگاهی شناخته شده است، در کتاب حاضر، مانند دیگر دو کتب قبلی خویش، سعی داشته تا فقط از منابع و مآخذ آمریکایی، انگلیسی و اسرائیلی در نگارش آن بهره گیرد.

 

 

مؤلف در این اثر، به اوضاع فرهنگی و اجتماعی آمریکا و صدور فساد به دیگر کشورها می‌پردازد. وی برخی از موارد امر به معروف و نهی از منکر در آمریکا را بیان و تصریح می‌کند در زمان‌های گذشته، با مصرف مشروبات الکلی، اسارت زن غربی، فرضیه تکاملی داروین و فساد، مبارزه جدی می‌کرده است. سپس چگونگی نفوذ صهیونیسم به آمریکا و برنامه‌های آنان برای ترویج فساد و بی بند و باری را توضیح می‌دهد.

 

این کتاب از بخش‌های زیر تشکیل شده است: بردگان مفت و مجانی، واکاوی وضعیت فرهنگی آمریکا و صدور فساد به دیگر کشورها، مبارزه با فساد و امر به معروف و نهی از منکر در آمریکا، مبارزه با مشروبات الکلی، گشت ارشاد در آمریکا، اسارت زن غربی، شلوارهای آویزان؛ طرح جدیدی از جهودان صهیونیست، آمار تکان دهنده سقط جنین، هالیوود و فیلم‌هایش و ساختار فکری ملعبه‌هایش، آزادی، منافق پروری، تجاوز بصری، برده و بردگی، بردگان نیکوتینی، مواد مخدر، سیستم بردگی نوین و…

 

کتاب «گشت ارشاد در آمریکا» در ۲۸۸ صفحه در تیراژ ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۲ هزار تومان عرضه شده است.

 

دفتر نشر معارف در این حوزه آمریکا شناسی، تاکنون کتاب «نیمه پنهان آمریکا» (شهریار زرشناس) و «یوسرائیل و صهیوناکراسی» (سید هاشم میرلوحی) را منتشر کرده است و به زودی کتاب «مرگ شیطان نزدیک است: دیدگاه اندیشمندان غربی درباره فروپاشی آمریکا»  به قلم دکتر حسن قدوسی‌زاده را منتشر می‌کند.

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه