تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن قصد دارد از طریق فشار اقتصادی نظام را ناکارآمد نشان دهد

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه دشمن قصد دارد از طریق فشار اقتصادی نظام را ناکارآمد نشان دهد، گفت: مقام معظم رهبری در هر دو حوزه به کمک آمده و جهت‌دهی کردند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در نخستین جلسه شورای اداری سال ۹۷ این شهرستان سیمرغ با تبریک اعیاد شعبانیه، روز ارتش و روز پاسدار، اظهار کرد: ماه شعبان مقدمه‌ای برای ماه رمضان است.

 

وی افزود: دعاها و دستورالعمل‌های متعددی برای ماه شعبان وجود دارد که استغفار، ذکر صلوات و خلوت کردن انسان با خود ازجمله کارهای توصیه‌شده برای این ماه است.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با کارکنان وزارت اطلاعات این ارگان را تابع سیاست‌های نظام دانسته و فرمودند: هرگونه جناح‌بازی در وزارت اطلاعات گناه است.، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار بحث نفوذ را هم مطرح کردند.

 

این مسؤول افزود: دشمن برای جدا کردن مردم از نظام از طریق دو حوزه فرهنگ و اقتصاد وارد عمل شده است تا بتواند روی نسل‌های جوان تأثیر بگذارد.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه دشمن قصد دارد از طریق فشار اقتصادی نظام را ناکارآمد نشان دهد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در هر دو حوزه به کمک آمده و جهت‌دهی کردند.

 

وی ادامه داد: باید به این موضوع توجه داشته باشیم که در هر دو میدان جنگ حضور بیشتری داشته باشید.

 

یوسفی به حمایت از کالای داخلی بر تقویت تولید ملی تأکید کرد.

ارسال دیدگاه