تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روز مبعث از عظیم‌ترین روزهای سال است/موضع‌گیری قاطعانه جمهوری اسلامی از جریان مقاومت مشخص است

امام‌جمعه سیمرغ گفت: روز مبعث از عظیم‌ترین و مهم‌ترین روزهای سال است چراکه نعمت بعثت و برانگیختن پیامبر (ص) برای بشریت از همه نعمت‌های الهی در طول تاریخ بزرگ‌تر است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان سیمرغ ضمن تبریک عید مبعث پیامبر اسلام (ص)، اظهار کرد: روز مبعث از عظیم‌ترین و مهم‌ترین روزهای سال است چراکه نعمت بعثت و برانگیختن پیامبر (ص) برای بشریت از همه نعمت‌های الهی در طول تاریخ بزرگ‌تر است.

 

وی در ادامه ضمن اشاره به‌روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و روز نیروی زمینی ضمن تبریک این روزبه خدمت گذاران ارتش، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش فرمودند: شما دریکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین جایگاه‌های اقتدار کشور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مشغول خدمت هستید.

 

یوسفی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در ادامه فرمودند: دوران کنونی دوران عزت جمهوری اسلامی ایران و یک دوره استثنایی است، تصریح کرد: استقلال کشور با عزم و اراده ملی همچنین حضور پرشور مردم درصحنه رابطه مشترک دارد.

 

وی افزود: منافقین با ترور بیش از ۱۶ هزار نفر از مردم جمهوری اسلامی قصد داشتند نهال نوپای انقلاب را بر هم بزنند اما اراده مردم چیز دیگری را رقم زد.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه برخی واژه جهاد را آوای خشونت می‌دانند و سعی در حذف این واژه از کتب درسی برخی کشورها می‌کنند، اظهار کرد: بله این واژه خشونت است، خشونت در برابر آمریکا و ازنظر آن‌ها نباید تدریس و حفظ شود.

 

وی در ادامه بابیان اینکه برخی با حرکات خود در مقابل جبهه مقاومت و نیروی مقاومت می‌ایستند، گفت: بدانید اشتباه می‌کنید چراکه موضع‌گیری قاطعانه جمهوری اسلامی از جریان مقاومت مشخص است اگرچه ذات پلید استکبار مقابلمان باشد.

 

این مسئول در پایان گفت: برخی خیال می‌کردند که اگر در قبال مسئله هسته‌ای عقب‌نشینی کنیم مسئله ما با آمریکا تمام می‌شود اما این اشتباه است نه‌تنها مسئله تمام نشده بله موضوع موشک‌ها و حمایت از جبهه مقاومت به میان آمده است که اگر از این مواضع عقب‌نشینی کنیم مسئله حقوق بشر را پیش می‌کشند.

ارسال دیدگاه