تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن به دنبال زمین‌گیر کردن کالای ایرانی است

امام‌جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه اگر تولیدکننده تولید سالمی داشته باشد و دولت حمایت کند نه کارخانه‌ای تعطیل می‌شود و نه کارگری بیکار، گفت: دشمن با ایجاد جنگ روانی و هزینه‌های تبلیغاتی گزاف به دنبال این است که کالای ایرانی را زمین‌گیر کند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان سیمرغ با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به سال حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: دشمن در تلاش است تا در میدان اقتصادی ما را زمین‌گیر کند.

 

وی افزود: آمریکا ۱۷ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه می‌کند تا این منطقه را به‌عنوان حیاط‌خلوت خود حفظ کند اما جمهوری اسلامی ایران در برابر این ابرقدرت‌ها می‌ایستد.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، تصریح کرد: باید خود را با استفاده از ابزارهای مختلف آماده کنیم و یکی از زمینه‌های آماده‌سازی حوزه اقتصادی است.

 

وی ادامه داد: مسؤولین، سازندگان، تولیدکنندگان و مردم وظیفه مهمی در این بخش‌دارند.

 

یوسفی با تأکید بر اینکه اگر تولیدکننده تولید سالمی داشته باشد و دولت حمایت کند نه کارخانه‌ای تعطیل می‌شود و نه کارگری بیکار، اظهار کرد: دشمن با ایجاد جنگ روانی و هزینه‌های تبلیغاتی گزاف به دنبال این است که کالای ایرانی را زمین‌گیر کند.

 

وی افزود: گاندی در نجات هند از استعمار انگلیس حاضر شد پابرهنه باشد اما کفش شیک انگلیسی استفاده نکند حتی حاضر نشد از دکمه انگلیسی استفاده کند اما امروز برخی خانواده‌ها حاضر هستند جنس دسته سوم و چندم خارجی را به قیمت خوب بخرند اما از جنس ایرانی استفاده نکنند.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را در پیش داریم، تصریح کرد: تلاش دشمن ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

 

وی ادامه داد: دشمن به دنبال پیدا کردن یارانی از درون کشور است تا با اهداف خود در ضربه زدن به جمهوری اسلامی و ولی‌فقیه برسد.

 

یوسفی بابیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به دنبال تغییر تعریف ولایت‌فقیه هستند، تأکید کرد: مردم مسلمان اگرچه با مشکلاتی مواجه هستند اما رأی خود را تغییر نمی‌دهند و رأی مردم همان آری به جمهوری اسلامی است.

 

وی در ادامه به‌روز طبیعت اشاره کرد و گفت: دورهم نشینی و آشتی با طبیعت خوب است اما متأسفانه برخی برای تخریب طبیعت به طبیعت مراجعه می‌کنند درصورتی‌که باید از منابع طبیعی محافظت کنیم.

ارسال دیدگاه