تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری سه فروش فوق‌العاده در سیمرغ/کشیک پنج واحد خبازی در ایام عید/افزایش قیمت کالا ممنوع است

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه فروش فوق‌العاده سه محصول کیف و کفش، خواربار و لبنیات و پوشاک در سطح شهرستان انجام شد، گفت: در ایام نوروز پنج واحد خبازی (سه واحد شهری و دو واحد روستایی) برای توزیع نان کشیک هستند.

به گزارش سیمرغ ما، چنگیز گلدوست در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز میزان سهمیه شهرستان برای تنظیم بازار شهرستان ۲٫۵ تن تخم‌مرغ، پنج‌تن گوشت قرمز، ۳۵ تن مرغ منجمد، پنج‌تن سیب و پنج‌تن پرتقال است که از انتهای هفته گذشته و ابتدای هفته جاری در حال توزیع و فروش است.

 

وی افزود: این اداره به‌صورت روزانه گشت‌های محسوس و نامحسوس را در دستور کار دارد.

 

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه دو گشت مشترک با حضور اتاق اصناف، جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت اجرا شد، تصریح کرد: طرح نظارتی ما در خصوص گوشت، مرغ، تخم‌مرغ، باتری قاچاق و تقلبی، سموم کشاورزی قاچاق، لوازم‌آرایشی غیرمجاز، موبایل و سیگار قاچاق اجرایی شد که خوشبختانه کشفیاتی در این حوزه‌ها نداشتیم.

 

وی ادامه داد: پنج مورد گشت مشترک هم از واحدهای خبازی شهرستان با حضور نماینده تعزیرات حکومتی، اماکن، نماینده غله و بهداشت انجام شد.

 

گلدوست بابیان اینکه در ایام نوروز شماره تماس ۴۲۳۵۵۱۷۴ در شهرستان برای اعلام شکایت و موارد مردم فعال و همکاران کشیک ما پاسخگوی مردم هستند، تصریح کرد: مردم عزیز در صورت بروز مشکل از طریق شماره بالا تخلفات صنفی را به ما اعلام کنند.

 

وی افزود: افزایش قیمت کالا و خدمات تا پایان فروردین ممنوع است و مردم و مسافران در صورت مشاهده به ما اعلام کنند.

 

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه فروش فوق‌العاده سه محصول کیف و کفش، خواربار و لبنیات و پوشاک در سطح شهرستان انجام شد، اظهار کرد: در ایام نوروز پنج واحد خبازی (سه واحد شهری و دو واحد روستایی) برای توزیع نان کشیک هستند.

 

وی در پایان گفت: واحدهای صنفی خدماتی هم از قبیل تعویض روغن، مکانیکی، جلوبندی‌سازی و… هم در ایام عید کشیک هستند تا مردم و مسافران عزیز در تعطیلات عید با مشکل مواجه نشوند.

 

 

ارسال دیدگاه