تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها است

مجتبی حبیب نژاد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها است، گفت:اهداف دشمن لطمه زدن به تولیدات داخلی است.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب نژاد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها است، گفت:اهداف دشمن لطمه زدن به تولیدات داخلی است.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نشانه عظمت و قدرت ایران اسلامی در مقابل توطئه ها و تحریم های ظالمانه دشمنان است گفت : نشستهای مختلف در بحث جنگ نرم، امام، انقلاب و رهبری و دیدار با خانواده معظم شهدا بخشی از برنامه های فرهنگی شهرستان بود.

 

وی گفت: معرفی و تجلیل از مفاخر علمی و مذهبی، برگزاری مراسمات مذهبی، نشست شعر شاعران بومی و محلی و نصب تندیس شهدا بخشی دیگر ی از برنامه های فرهنگی مسوولان شهرستانی بود که در این شهرستان انجام شد .

 

فرماندار سیمرغ گفت: آنچه بیش ازپیش در بیانات مقام معظم رهبری بر آن تأکید شده است بحث اقتصاد مقاومتی است ایشان معتقد هستند که یکی از راههای عبور از مقطع حساس و سرنوشت ساز کشور جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی است.

 

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها و تأکید بر مزیتهای تولیدات داخلی و تلاش مضاعف برای خوداتکایی دارد زیرا یکی از اهداف دشمن متمرکز شدن بر روی اقتصاد است تا به رشد ملی و تولیدات داخلی لطمه بزند.

 

مجتبی حبیب نژادگفت : در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل است ما میتوانیم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم زیرا این امر باعث خودباوری در آحاد جامعه به ویژه مسوولین خواهد شد.

ارسال دیدگاه