تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فتنه بزرگ و پیچیده‌تری در راه است/معرفی چهار دسته حاضر در فتنه پیش‌رو/هدف فتنه‌گران ولایت‌فقیه است

امام‌جمعه هادی شهر با اشاره به اینکه بزرگان ما فرمودند فتنه بزرگ، خطرناک و پیچیده‌تری درراه است، گفت: دامنه این فتنه وسیع‌تر است چراکه در بین مستضعفین، مذهبی‌ها و جریانات مختلف مردمی یارگیری کردند تا یک نقطه یعنی ولایت‌فقیه همان اصلی که شهدای عزیز برای آن‌ها رفتند را بزنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حسین آزادی در مراسم شب هفتم شهدای خوش‌نام شهرستان سیمرغ، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: عده‌ای می‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند.

 

وی افزود: امام حسین (ع) مصداق این موضوع است که می‌خواستند این نور را از درخشش بیاندازند و گمان می‌کردند قبر او را شخم بزنند می‌توانند نور او را خاموش کنند اما ابلهی بیش نبودند و امروز می‌بینیم که امام حسین (ع) عالم را گرفت و نورش عالم‌تاب شده است.

 

امام‌جمعه هادی شهر با اشاره به اینکه دیگر مصداق نور خدا شهدای عزیزمان هستند که خداوند اراده فرمود نور آن‌ها درخشش داشته باشد و بشریت را بیدار کند، تصریح کرد: این اراده الهی است و شما می‌بینید وقتی در سراسر کشور شهدای خوش‌نام و دیگر شهدای عزیز را برای تشییع به شهرهای مختلف می‌برند بیشترین جمعیت نسبت به سایر مراسمات برای مراسم شهدا حضور پیدا می‌کنند.

 

وی ادامه داد: در مراسم شهدا هر شخصی با هر سلیقه سیاسی، فکری و چهره‌ای حضور دارند چراکه خداوند اراده فرمود شهدا به‌عنوان نور الهی درخشش داشته باشد.

 

آزادی بابیان اینکه مراسم شهدای گمنام نورانیت عجیبی دارد، اظهار کرد: خداوند به ما تذکر می‌دهد کافران نمی‌خواهند نور شهدا و راه شهدا در جامعه پخش شود، از ابتدای خلقت ابلیس چنین تصمیمی گرفت تا انسان را گمراه کند، در آن زمان راه شهدا همان راه توحید و خداپرستی بود.

 

وی افزود: ابلیس قسم یادکرد انسان را از مسیر درست که امروز همان مسیر شهدا است منحرف کند، در تمام طول تاریخ بشر اجنه از انس و شیطان در انسان‌ها برای خودیار جمع کردند تا ما را از راه شهدا دور کنند.

 

امام‌جمعه هادی شهر با اشاره به اینکه در هشت سال دفاع مقدس مردم و مسئولین در مسیر شهدا بوده و همانند شهدا حب دنیا را کنار گذاشته بودند اما بعد از جنگ شیاطین آمدند و به حب و شهوات دنیایی زینت دادند، تصریح کرد: بعد از جنگ عده‌ای به دنبال مسئولیت، عده‌ای دنبال مال‌اندوزی حتی از طریق نامشروع وعده‌ای هم به دنبال شهوت‌های حیوانی رفتند.

 

وی ادامه داد: این موارد گسترش پیدا کرد چراکه شیطان آن‌ها را در بین مردم و بزرگان زینت داد.

 

آزادی بابیان اینکه در زمان جنگ مسئولین و مردم در مسیر درست حرکت می‌کردند اما بعد از جنگ بسیاری از مسئولین مسیر را تغییر دادند و قدرت‌طلب، شهرت‌طلب و مال طلب شدند، اظهار کرد: این موضوع به مردم سرایت کرد و این چیزی است که ابلیس می‌خواهند تا از این طریق نور شهدا را از بین ببرد.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیر خود و در مراسم فاطمیه در دعایی به فتنه‌ای بزرگ اشاره کردند و فرمودند: «خدایا فتنه‌های بزرگی که برای این ملت طراحی‌شده که این اتفاقات چیز کوچکی است را از امت ما دور بگردان»

 

امام‌جمعه هادی شهر با اشاره به اینکه حضرت آقا با این جمله خود تلنگری به ما می‌زند که‌ای مردم هوشیار باشید، تصریح کرد: در مراسم شهدا باید راه شهدا را تبیین کنیم و هوشیار باشیم، با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مشخص می‌شود فتنه‌ای بزرگ و بسیار عمیق نزدیک است.

 

وی ادامه داد: در فتنه پیش رو چهار دسته روشنفکران، جریان‌های امام زمانی، جریان صوفیه و جریان مشاییه شرکت می‌کنند.

 

آزادی بابیان اینکه در فتنه پیش رو از این چهار دسته کمک می‌گیرند تا همه مردم را علیه راه شهدا جمع کنند، تأکید کرد: راه شهدا در یک کلمه اطاعت محض و تمام‌قد از ولایت‌فقیه است چراکه اگر ولایت باشد همه‌چیز خواهد بود و اگر ولایت برود، نماز، روزه، زکات و دین ما خواهد رفت.

 

وی افزود: امروز ولایت‌فقیه امتداد ولایت اهل‌بیت (ع) است و وصیت‌نامه شهدا اشاره‌ای به اطاعت و طبیعت و حمایت از ولایت‌فقیه دارد.

 

امام‌جمعه هادی شهر با اشاره به اینکه جریان اول دسته روشنفکران همان کسانی هستند که دم از کوروش، طبیعت غرب، جدایی دین از سیاست می‌زنند و می‌خواهند تفکر سکولاریسم را در جامعه گسترش دهند هستند، تصریح کرد: دسته دوم کسانی هستند که به اسم امام زمان (عج) و جریانات امام زمانی در بین مردم نفوذ کرده و به اسم امام زمان (عج) یارگیری کرده و قصد دارند تفکر حجتیه را دوباره زنده کنند.

 

وی ادامه داد: دسته سوم جریان صوفیه است که هرازگاهی به اسم عرفان، تصوف و ارتباط با درون افرادی را جذب می‌کنند و به این وسیله آن‌ها را برای اهداف دیگری ترغیب می‌کنند.

 

آزادی بابیان اینکه دسته چهارم جریان مشاییه، جریانی است که یک آقایی با شعار عدالت یعنی بهترین شعار و اصلی‌ترین شعار انقلاب ما یعنی عدالت، مبارزه با ظلم و نگاه به مستضعف به راه انداخته است، اظهار کرد: این آقا خود را به یک رئیس‌جمهور وصل کردند و توانست جریانی را به وجود آورد که امروز جوانان زیادی از بچه‌های مذهبی، متدین و انقلابی آن‌ها را باور دارند.

 

وی افزود: این چهار جریان یک مسیر را دنبال می‌کنند که یک هدف دارد و هر چه جلوتر می‌رویم می‌بینم که این افراد به یکدیگر نزدیک‌تر می‌شوند.

 

امام‌جمعه هادی شهر با اشاره به اینکه بزرگان ما فرمودند فتنه بزرگ، خطرناک و پیچیده‌تری درراه است، تأکید کرد: دامنه این فتنه وسیع‌تر است چراکه در بین مستضعفین، مذهبی‌ها و جریانات مختلف مردمی یارگیری کردند تا یک نقطه یعنی ولایت‌فقیه همان اصلی که شهدای عزیز برای آن‌ها رفتند را بزنند.

 

وی در پایان گفت: باید اینجا با شهدا عهد ببندیم و قول دهیم که همان‌گونه که شهدای عزیز رفتند ما هم اعلام می‌کنیم در دفاع از ولایت، در دفاع از نظام اسلامی و در دفاع از راه شهدا تا آخرین قطره خون ایستاده‌ایم.

 

 

ارسال دیدگاه