تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خاکپور: به دنبال عزت مربی ایرانی بودم/ از مردم عذرخواهی‌ می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم که کام‌شان را تلخ کردم.

به گزارش سیمرغ ما، محمد خاکپور پس از جلسه کمیته فنی اظهار داشت: از مردم عذرخواهی می‌کنم که کام آنها را تلخ کردم و شیرینی قهرمانی را گرفتم. در ماه محرم هستیم و امام حسین(ع) برای نان و آب نجنگید بلکه برای عزت اسلام بود. خیلی‌ها قبل از صحبت‌های من قضاوت کردند دنبال باج‌خواهی نبودم و بلکه دنبال عزت به مربی ایران بودم.

 

وی ادامه داد: کادرفنی من باید قراردادشان امضا می‌شد. بیشتر حرف من این بود که کادرفنی برای رسیدن به موفقیت نیاز به انگیزه دارد. اینکه یک سال کار کند و قراردادی بسته نشود حرفه‌ای نیست.

 

سرمربی تیم ملی امید در مورد اینکه قراردادهایی فرستاده شده و در آن گفته شده بود مصاحبه نکند و به خاطر بندهایی امضا نکرده گفت: بارها تقاضا داشتم که قراردادها باید دو طرفه باشد. حرفه‌ای نیست که قرارداد در فدراسیون نوشته شود و برای ما ارسال شود. برخی بندها تحمیلی بود. یکی از بندها این بود که پس از اتمام قرارداد به هر نوعی مربی اظهار نظر منفی در مورد کادرفنی و ارکان فدراسیون داشته باشد دو برابر مبلغ قرارداد را بازپرداخت کند. کفاشیان هم در جریان این موضوع نبود و متاسف شد و گفت که قطعا تصحیح می‌کند.

 

خاکپور تاکید کرد: اصلا بحث مالی نداشتم. حق و حقوق مربی لازم است اما مهم‌تر شخصیت مربی است که باید حفظ شود. پیش‌نویس‌ را قبل از سفر به هلند ارسال کردند. به هر حال این مسائل حل شد. کفاشیان با ۹۰ درصد صحبت‌هایم موافق بود. هیچ موقع در زندگی خودم را کسی مرا انتخحاب کرده است. توان کم خود را تمام و کمال در اختیار تیم می‌گذارم. دنبال زیاده‌خواهی نیستم و امکانات دیگران را نمی‌خواهم. خودم را با خودم مقایسه می‌کنم اما در این موضوع به ددنبال عزت مربی ایرانی بودم.

 

سرمربی تیم ملی امید تصریح کرد: خواهش می‌کنم قبل از اینکه کسی را محاکمه کنید او را اعدام نکنید. در این چند روز قضاوت‌های گوناگونی شد انتقاد منظقی را می‌پذیرم اما اگر بناست کسی را قضاوت کنیم بگذاریم صحبت کند.

 

وی در مورد حمایت‌ از تیم امید گفت: از زمانی که کاشانی مسئولیت قبول کرده توجه بسیاری شده است. اردوهای بسیار خوب و بازی‌های دوستانه خوبی داشتیم اما این را فراموش نکنید هر تیم فوتبالی لازمه ادامه حایتش لباس و زمین وو توپ است. باید تیم های پایه قوی دادشته باشیم. امیدوارم حداقل بتوانم گامی برداشته باشم و نگاه بیشتری وجود داشته باشدو.

 

خاکپور در مورد اینکه ایا منظورش توجه کی‌روش است تاکید کرد: فکر نمی‌کنم وظیفه‌اش این باشد در این مسئله فدراسیون باید توجه داشته باشد.

 

وی در مورد اینکه ایا در جلسه امروز در خصوص تعامل امید و بزرگسال صحبت شد تاکید کرد: هیچ چالشی بین تیم امید و بزرگسال ندارم و نداشتم. هدف من به شخصه به عنوان سرمربی امید این است که در حد توانم بازیکنانی را پرورش دهم تا به تیم بزرگسال برسوند.

 

خاکپور در مورد اینکه چه زمانی کارش را آغازخواهد کرد گفت: قرار شده مفاد را بررسی کنند و به محض اصلاح کار انجام شود. کفاشیان قول داد در مورد کادرفنی در ۴۸ ساعت آینده قرارداد تنظیم شود و به آنها داده شود.

 

وی در مورد برنامه اردویی تیم امید گفت: ۱۵ آبان ماه اردویی در امارات خواهیم داشت و ۲ بازی دوستانه مقابل عراق و استرالیا بازی می‌کنیم.

 

سرمربی امید در مورد اینکه چرا جلسه کی روش برگزار نمی شود گفت: دلیلش را نمی دانم همیشه گفتم حاضرم از مشورت همه استفاده کنم هر چجلسه‌ای که به فوتبال ما کمک کند با آغوش باز استقبال می‌کنم.

 

انتهای پیام/ خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه