تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از خلق حماسه ماندگار مردم نجیب و بصیر شهرستان سیمرغ در استقبال و وداع جانانه با آلاله های زهرایی شهرستان سیمرغ تشکر کرد

فرمانده سپاه و دبیر ستاد استقبال، تشییع و تدفین شهدای خوشنام شهرستان سیمرغ در پیامی از خلق حماسه ماندگار مردم نجیب و بصیر شهرستان سیمرغ در استقبال و وداع جانانه با آلاله های زهرایی شهرستان سیمرغ تشکر کرد.

به گزارش سیمرغ ما، فرمانده سپاه و دبیر ستاد استقبال، تشییع و تدفین شهدای خوشنام شهرستان سیمرغ در پیامی از خلق حماسه ماندگار مردم نجیب و بصیر شهرستان سیمرغ در استقبال و وداع جانانه با آلاله های زهرایی شهرستان سیمرغ تشکر کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

شهدا طلایه داران تحول باطنی و مجاری فیضی هستند که رحمت و نصرت الهی را بر ما نازل میکنند.

 

سلام علیکم.

بدینوسیله از خلق حماسه ماندگار مردم نجیب و بصیر شهرستان سیمرغ در استقبال و وداع جانانه با آلاله های زهرایی، شهدای خوشنام دیارمان قدردانی می کنم و خدای متعال را شاکرم که در آزمونی خطیر، همچون گذشته درخشان زادگاه امیران سرداران فرماندهان و همرزمان شهید این شهرستان، این بار نیز برگ زرینی بر افتخارات شهرستان ولایتمدار و دلداده به آرمانها و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی افزوده شد.

 

اینک ما به کانونی دست یافته ایم که هر چه شور و نشاط هست از آن منشاء می گیرد و آن هم نشینی با گمنامان تاریخ ساز است. تاریخ جهان هزاران سال در انتظار ظهور و بروز جوانانی اینچنین گمنام بوده است تا از مسیرهای صعب العبور غربت و گمنامی معرکه جنگ خود را عبور داده، بیایند و امانت ازلی انسان را در عصر جدید ادا کنند و ما را از غفلت ها بیدار کنند.

 

از خدای شهیدان می خواهم که روزمرگی و مکر شب، ما را نفریبد و از این معنا و پیام واضح شهدای عزیز غافل نشویم.

 

یقینا همه ما خود را پدر، مادر، خواهر و برادر شهدای عزیز خوشنام آرمیده در بوستان زیبای شهر میدانیم و فصل جدیدی از زندگی با شهدای خوشنام را آغاز می کنیم.

 

از مسئولین و دست اندرکاران ستاد استقبال تشییع و تدفین در سطح شهرستان و محله ها که در این ایام در امانت داری این ماموریت بزرگ و تاریخی، فرزندان خود را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سیمرغ یاری نمودند سپاسگذارم.

انشاءا… همه خادمان با شهدا ماجور باشند.

 

بردار شما، سرگرد پاسدار محمد برمر

فرمانده سپاه و دبیر ستاد استقبال، تشیبع و تدفین شهدای خوشنام شهرستان سیمرغ

ارسال دیدگاه