تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مبارزه «فرهنگی» استراتژی جدید دشمن/جنگ پیش‌رو اقتصادی است

محقق و پژوهشگر علم استراتژیک گفت: جنگ پیش رو که شاهد آن هستیم و دنیا علیه ایران اسلامی بسیج شده جنگ اقتصادی است که یکی از ابزار آن مقوله حجاب و فرهنگ است.

به گزارش سیمرغ ما، حسن شوب‌چاری شنبه‌شب در مراسم یادواره شهدا در مسجد امام حسین(ع) شهرک قائم بابلسر، اظهار کرد: خداوند از طریق قرآن کریم به ما خط را نشان داد و در آیه ۸۲ سوره مائده به امت رسول خدا فرمود که دشمن‌ترین مردم نسبت به مؤمنان را یهود(صهیون) و مشرکان خواهی یافت.

 

وی افزود: حدود ۹۰۰ آیه در قرآن کریم اختصاص به بنی‌اسرائیل می‌پردازد و ۱۳۶ بار نام حضرت موسی (ع) در قرآن یادشده است.

 

محقق و پژوهشگر علم استراتژیک با بیان اینکه در آمریکا نو محافظه‌کارانی مانند “جمیز ولسی” و “الیوت کوهن” (رئیس سابق سازمان سیا و یکی از استراتژیست‌های برتر) معتقد هستند جنگ جهانی چهارم را شروع کردند، گفت: بنا است از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۶ تکلیف حاکمیت در ۲۲ کشور دنیا مانند افغانستان، عراق، سوریه، ایران، کوبا، کره شمالی، ونزوئلا، مراکش، لیبی، مصر و… مشخص شود.

 

شوب‌چاری با بیان اینکه در این سیر برای تغییر حاکمیت ۲۲ کشور چهار مقوله شیوه تهدید و تطمیع (مانند کشور لیبی)، انقلاب رنگی (آنچه در گرجستان با موفقیت انجام گرفت بانام انقلاب”گل رز” و در لبنان و ایران بانام انقلاب “زیتون و فتنه سبز” به شکست انجامید)، شیوه حمله نظامی (عراق، افغانستان و…) و جنگ‌های نیابتی (آنچه در سوریه و جنوب لبنان شاهد بودیم) استفاده شد، اظهار کرد: هر ۱۲ موسسه و اندیشکده در آمریکا و مراکزی در کشور ما به‌عنوان NGO و مؤسساتی برای غرب در حال جمع‌آوری داده‌ها هستند.

 

وی افزود: این مراکز اخیراً در نشستی که مهمانانی چون “جوزف نای” (استاد دانشگاه هاروارد و عضو ارشد اندیشکده وردو ویلسون و نظریه‌پرداز جنگ نرم) و “کارتین إنلیک (معاون ریاست جمهوری و عضو اندیشکده بروکینگز)” و خانم “فائقه شیرازی” (پژوهشگر و نویسنده درزمینهٔ حجاب ایرانی) و…. بودند.

 

محقق و پژوهشگر علم استراتژیک با اشاره به اینکه این ۱۲ اندیشکده و مؤسسات تابع به اتاقی در ساختمان وزارت امور خارجه آمریکا بنام اتاق “۱۰۵۸” وصل هستند که این اتاق حلقه اتصال این مراکز با کاخ سفید است، تصریح کرد: “دیوید کیو” (از مأموران ارشد سازمان سیا و رابط با گروهک‌های ضدانقلاب و اپوزیسیون داخلی) می‌گوید: مبارزه ما در ایران سیاسی نخواهد بود بلکه “کار فرهنگی” است و استراتژی جدید ما مبارزه “فرهنگی” است.

 

وی تأکید کرد: “حجاب” و ” فرهنگ” دو ابزار مهم غرب برای مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در دستور کار تمام اندیشکده‌ها و مراکز غرب برای استحاله ایران اسلامی مطرح شد.

 

شوب‌چاری با بیان اینکه چرا جنگ با ایران اسلامی در تمام محورها است، اظهار کرد: سه پارادیمی که اگر کشوری در این مباحث وارد شود به سمت ابرقدرتی پای می‌نهد مباحث و تحقیقات فضایی – ماهواره‌ای، تحقیقات موشکی و سامانه‌های بالستیک و تحقیقات هسته‌ای(اتمی) است.

 

وی ادامه داد: ایران اسلامی در این سه علم پیشرفت‌های چشمگیری داشته و طبق برآورد غرب ایران طبق چشم‌اندازهای خود اگر همین‌طور پیش رود در سال ۱۴۱۴ (شمسی) و یا ۲۰۳۵ (میلادی) ابرقدرت جهانی خواهد شد.

 

محقق و پژوهشگر علم استراتژیک با اشاره به اینکه به خاطر این موضوع انواع “سناریو و استراتژی‌ها” علیه ایران اسلامی بکار گرفته شد تا به قول حضرت آقا «دشمن درصدد است تا چرخ شتاب رونده علم و تکنولوژی و تولید علم در ایران اسلامی را “کند” یا”متوقف ” کند.»، تصریح کرد: در این مسیر استراتژی‌هایی چون استراتژی ۲۰۲۰ (دکترین فرهنگی)، استراتژی دکترین مهار، نبرد رسانه‌ای و ساماندهی نافرمانی مدنی (دکترین اجتماعی) و استراتژی دلتا (دکترین نظامی) و استراتژی ۱۰ گانه از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۹ مانند (استراتژی هویج و چماق، استراتژی پلیس بد و پلیس خوب، استراتژی شک و بهت، استراتژی پشه، استراتژی چیکن و …) پیاده نمود تا به هر طریقی جلوی شتاب جمهوری اسلامی ایران در دنیا را بگیرد.

 

وی افزود: دغدغه شهدا و آنچه در وصیت‌نامه این عزیزان مطرح است سه موضوع حجاب، ولایت‌فقیه و اسلام است و هیچ‌یک از شهدا در وصیت‌نامه خود ایران منهای اسلام را سفارش نکردند بلکه سفارش در حفظ ایران اسلامی کردند.

 

شوب‌چاری خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها ۱۵۰ مرکز شیعه در دنیا تأسیس کردند که هدف آن ترویج ” تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی” است.

 

وی در ادامه به دولت‌مردان سفارش کرد: ۱۸ درصد جمعیت دنیا جوان هستند اما در ایران اسلامی از هر سه نفر یک نفر جوان است، ۳۳ الی ۳۵ درصد ترکیب جمعیتی کشور را جوانان سنین ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می‌دهند، قدر این ظرفیت را بدانید.

 

محقق و پژوهشگر علم استراتژیک با اشاره به اینکه در کشورهای آسیای شرقی طی ۲۰ سال آینده با مشکل زاد و ولد مواجه‌اند، تصریح کرد: در این کشورها مانند چین و ژاپن ۴۰۰ میلیون زن برای زاد و ولد کم دارند.

 

وی افزود: در کشورهایی چون سوئد، سویس و اکراین زادوولد و تشکیل خانواده به‌صورت ازدواج‌های رسمی صفر و گاهی تا منفی پنج هم رسیده است.

 

شوب‌چاری با بیان اینکه ایران اسلامی برترین کشور از لحاظ “امنیت داخلی و خارجی” با توجه به‌قرار گیری در منطقه بحران‌خیز و حساس امنیتی است، اظهار کرد: از مسؤولان و دولت‌مردان می‌خواهم به موضوعات مربوط به حجاب، افزایش طلاق در خانواده‌ها توجه داشته باشند.

 

وی ادامه داد: جنگ پیش رو که شاهد آن هستیم و دنیا علیه ایران اسلامی بسیج شده جنگ اقتصادی است که یکی از ابزار آن مقوله حجاب و فرهنگ است.

 

محقق و پژوهشگر علم استراتژیک در پایان گفت: مولا علی (ع) می‌فرماید: «هرگاه فقر از در وارد شود ایمان از دری دیگر خارج می‌شود.» دشمن ایران اسلامی درصدد آن است تا در شرایط اقتصادی سخت ایمانمان را هدف قرار دهد.

ارسال دیدگاه