تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم با شکوه بیست و دوم بهمن سرمشقی برای نسل‌های آینده است

یوم الله ۲۲ بهمن روز رهایی ملت ایران از طاغوت چند هزار ساله شاهنشاهی و تحقق وعده حتمی الهی به مومنان در آیه مبارکه «الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا» است.

به گزارش سیمرغ ما، ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیمرغ در آستانه یوم‌الله ٢٢ بهمن با صدور پیامی آحاد مردم غیور مازندران و شهرستان سیمرغ را به شرکت گسترده در راهپیمایی ٢٢ بهمن دعوت کرد.

 

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم”

 

یوم الله ۲۲ بهمن روز رهایی ملت ایران از طاغوت چند هزار ساله شاهنشاهی و تحقق وعده حتمی الهی به مومنان در آیه مبارکه «الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا» است.

 

سی و نهمین سالگرد این روز تاریخی و ماندگار، یادآور ایستادگی‌ها و ایثارگری‌های مردمان مؤمن و نستوه این سرزمین وسرافکندگی دشمنان قسم خورده این نظام مقدس در همه عرصه‌های سخت و نرم هماوردی با انقلاب اسلامی است که این مهم در پرتو ایمان به الطاف حضرت حق و تقید به اسلام عزیز و وحدت آحاد ملت حول محور ولایت فقیه حاصل شده است. حصول توفیقات فراوان و دستاوردها و پیشرفتهای بی نظیر ملت در عرصه‌های متعدد در قریب به چهاردهه عمر انقلاب اسلامی، دشمن ناامید از همه تاکتیکها و راهبردهای خصمانه را وادار کرده تا این بار در لباس دوست و با راهبرد نفوذ و تعامل اهداف سلطه جویانه و استکباری خود را به پیش برد.

 

خداوند قادر متعال را شاکریم که در پرتو تعالیم پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم و سایه‌سار شجره سربلند انقلاب مبارک اسلامی، ایستادگی و مقاومت امت سرفراز ایران اسلامی و شمیم معطر تحقق وعده‌های الهی را نظاره گریم که معنویت و دینداری، مشعل فروزان راه سربلندی و آزادی جهانیان گردیده و حقیقت ناب انقلاب اسلامی و اندیشه‌های دینی و سیاسی حضرت‌امام خمینی (ره) درخشان‌تر از هر زمان دیگر، چونان حبل‌المتینی الهی، تمدن نوین اسلامی را به امت اسلامی نوید می‌دهد و “ولایت فقیه” این یادگار تاریخی وگرانقدر روح خدا زمینه‌ساز انسجام، اتحاد، استقامت، پیشرفت و سرافرازی ایران و هدایت جامعه بشری به قله‌های صلاح و سعادت و رستگاری است.

 

در این راه با کمال افتخار ضمن دعوت همه آحاد شهرستان شهیدپرور سیمرغ به حضور با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، همگام و همصدا با سیل خروشان ملت بزرگ ایران در راهپیمایی و مراسم با شکوه بیست و دوم بهمن، که مظهر اقتدار ملی، و مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملت ایران است، که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌یی از اقتدار نظامی و تواناییهای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب می‌کند، و سرمشقی برای طول زندگی و برای نسلهای آینده است، بصورت فعالانه شرکت خواهیم نمود.

 

در این راه ضمن خلق حماسه‌ای دیگر در این روز باشکوه وخوشحال از اینکه مردم این شهرستان چند صباح دیگر هم نیاز به خلق مجدد حماسه‌ای بس بزرگ وعظیم در تشیع پیکر مطهر دوشهید زهرایی خوشنام دارند…حماسه ایی غیرقابل وصف که برای اولین بار در این شهرستان شهید پرور اتفاق می افتد.

 

آری همزمان با خبر مسرت بخش تخصیص دو شهید وآلاله زهرایی خوشنام به شهرستان شهید پرور سیمرغ که مقارن با شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) وگرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر بود، یاد و خاطره شهیدان والامقام، جانبازان، ایثارگران و بخصوص خانواده‌های معزز شهدای گرانقدر را گرامی داشته و پیمان ناگسستنی خود با آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم عظمای ولایت و رهبری را یاد آور شده و ضمن دعوت آحاد مردم شهرستان شهید پرور سیمرغ به حضور باشکوه در مراسم شب وداع و مراسم تدفین این دوشهید خوشنام، تجدید عهد دوباره خود را با آرمان‌های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اعلام می‌داریم.

 

در پایان ضمن تبریک ایام الله دهه پر فروغ فجر به ملت شریف ایران، بار دیگر بر اهداف، ارزش‌ها و اصول انقلاب که به خوبی در شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی متبلور شده‌اند صحه می‌گذاریم و پایبندی خود را به اصول اعلام می‌داریم.

 

والسلام علی من اتبع الهدی

ارسال دیدگاه