تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن جنگ اقتصادی به راه انداخته است/همه مسئولین شهرستان معتقد تدفین شهدای گمنام در شهرستان هستند

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه امروز دشمن تحریم اقتصادی ندارد بلکه جنگ اقتصادی به راه انداخته است، گفت: مرد متوجه‌اند دشمن کمین کرده و به دنبال فرصت است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان سیمرغ، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: مطرح‌شدن حکومت اسلامی توسط امام راحل جاودانگی اسلام، شریعت و ماهیت قوانین اسلام بود.

 

وی افزود: اسلام یک دین جاودانه است و بناست که تا آخرین روز این عالم برای هدایت عالم بماند.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه شریعت اسلام مجموعه خواست‌ها و نیازها را در نظر می‌گیرد، تصریح کرد: بسیاری از احکام اسلامی است که اگر اجتماعی و حکومتی نشود جایگاه خود را از دست می‌دهد.

 

وی ادامه داد: احکام حوزه قضایی حکومت را می‌طلبد.

 

یوسفی با اشاره به اینکه اگر امروز درس جهاد و شهادت از کتب درسی مسلمانان دنیا حذف می‌شود نشان می‌دهد فرهنگ مبارزه در میان چهره‌های انقلابی وابسته به غیر دین است و دین‌داران منزوی گوشه‌ای نشسته‌اند، اظهار کرد: نمی‌خواهند اصل مبارزه و جهاد اسلامی مطرح شود.

 

وی افزود: امام راحل در مبارزه خود به جزئیات نپرداخت و تنها به حکومت شاه و قدرت استکبار پرداخت.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه امام راحل انگشت خود را روی لانه فساد، خانه شیطان و امپریالیسم جهانی گذاشتند و دشمنی آن‌ها با ما همین موضوع است، تصریح کرد: در مسیر گذر انقلاب دشمن توطئه‌های بسیاری ایجاد کرد و حضور مردم توطئه‌های دشمن را خنثی کرد.

 

وی ادامه داد: هدف دشمن مقابله با مقاومت ملت ایران است.

 

یوسفی با اشاره به اینکه امروز دشمن تحریم اقتصادی ندارد بلکه جنگ اقتصادی به راه انداخته است، اظهار کرد: مرد متوجه‌اند دشمن کمین کرده و به دنبال فرصت است.

 

وی در ادامه به تدفین دو شهید گمنام خوش‌نام در شهرستان سیمرغ اشاره کرد و گفت: بر سر مکان تدفین این دو شهید گمنام نظرات متعددی بود که سردار باقر زاده مسئول محترم این قسمت جایگاه درون پارک را برای شهدای گمنام انتخاب کردند.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه همه مسئولین شهرستان معتقد تدفین شهدای گمنام در شهرستان هستند، تأکید کرد: ما این شهدا را در بهترین نقطه دفن می‌کنیم.

 

وی در پایان به دعوت از استاندار محترم برای حضور در شهرستان سیمرغ اشاره کرد و گفت: امیدوارم در این دعوت از استاندار محترم مواردی مثل بازگرداندن روستاهایی که از ما گرفته‌شده مطرح شود چراکه این زخم سختی بر جگر ماست، این حق مردم شهرستان است.

ارسال دیدگاه