تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلنگ‌زنی ۴ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد شهرستان سیمرغ

مدیر کمیته امداد امام خمینی گفت: با امضا تفاهم‌نامه بین کمیته امداد امام خمینی و بسیج سازندگی شهرستان چهار مسکن مددجویان در روستاهای زیارکلا، خراط‌کلا و اخته‌چی احداث شود.

به گزارش سیمرغ ما، محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه کلنگ ساخت ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی در شهرستان سیمرغ در دوطبقه به زمین‌خورده است، اظهار کرد: ۳۰۰ میلیون اعتبار در سال جاری برای ساخت طبقه نخست ساختمان اداری پیش‌بینی‌شده است و طبقه دوم هم بعد از تأمین اعتبار متمم ساخته می‌شود.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه محل تأمین اعتبار این پروژه از محل فروش اموال مازاد کمیته امداد امام خمینی استان است، تصریح کرد: پیمانکار مشخص و به‌زودی عملیات ساخت این پروژه آغاز می‌شود و طی یک‌سال به اتمام می‌رسد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه کلنگ‌زنی و افتتاح چند مسکن مددجو کمیته امداد امام خمینی از برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر این اداره بوده است، گفت: افتتاح یک واحد مسکن مددجوی زیرپوشش در روستای زیارکلا با حضور مسؤولان انجام شد.

 

اصغری با بیان اینکه با امضا تفاهم‌نامه بین کمیته امداد امام خمینی و بسیج سازندگی شهرستان قرار به ساخت چهار مسکن مددجو روستایی در روستاهای زیارکلا، خراط‌کلا و اخته‌چی احداث شود، اظهار کرد: کلنگ‌زنی این پروژه‌ها انجام و عملیات اجرایی ساخت این واحدهای مسکونی توسط بسیج سازندگی سپاه شهرستان آغاز شده است.

 

وی در پایان گفت: دو واحد مسکن شهری در سال جاری برای مددجویان خریداری می‌شود.

ارسال دیدگاه