تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انقلاب اسلامی گفتمانی ویژه‌ای را در همه عرصه‌های حیات بشری به وجود آورد

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان سیمرغ گفت: قطعاً انقلاب اسلامی آن‌قدر سترگ و باعظمت بوده و هست که گفتمانی ویژه را در همه عرصه‌های حیات بشری به وجود آورد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام رجبعلی گرگانی در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: قطعاً انقلاب اسلامی آن‌قدر سترگ و باعظمت بوده و هست که گفتمانی ویژه را در همه عرصه‌های حیات بشری به وجود آورد.

 

وی ادامه داد: باید توجه داشت که انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب با هویت اسلامی و شیعی است که باانگیزه‌های اسلامی، با خط و مشی اسلامی، با شعارهای اسلامی و بالاخره حتی با تاکتیک‌های اسلامی پیش رفته است.

 

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مدیریت و رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری، مدیریت اسلامی و جدید در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی بوده و هست، تصریح کرد: مبدأ، مسیر و مقصد انقلاب اسلامی است و اهداف آن منطبق با آموزه‌های دین مبین اسلام و مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام طراحی‌شده است.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، با چشم‌اندازها، ارزش‌ها و مأموریت‌های اسلامی و انقلابی طراحی‌شده است.

 

گرگانی در پایان گفت: بدیهی است برای حرکت در این مسیر به مدیریتی باید متکی بوده که در هدف‌گذاری‌ها، تعیین استراتژی‌ها و همچنین فرایند خط‌مشی گذاری و تصمیم‌گیری متناسب با شعارها و پیام‌های انقلاب اسلامی باشد.

ارسال دیدگاه