تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان برگزاری مراسم استقبال، تشییع و تدفین دو شهید گمنام سیمرغ اعلام شد

فرماندار شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه استقبال از دو شهید گمنام در این شهرستان روز سه‌شنبه یکم اسفندماه سال جاری ساعت ۱۵ عصر از میدان سید محله به سمت سپاه شهرستان برگزار می‌شود، گفت: مراسم شب وداع غروب همان روز بعد از نماز مغرب و عشا در سالن شهید کشوری برگزار می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد روشن فرماندار شهرستان سیمرغ و رئیس ستاد استقبال، تشییع و تدفین پیکرهای مطهر دو شهدای گمنام سیمرغ با اعلام این خبر که استقبال از آلاله‌های زهرایی روز سه‌شنبه یکم اسفندماه سال جاری ساعت ۱۵ عصر از میدان سید محله به سمت سپاه شهرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: مراسم شب وداع غروب همان روز بعد از نماز مغرب و عشا در سالن شهید کشوری برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه تدفین این شهدای عزیز روز چهارشنبه دوم اسفند از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان شهید کشوری تا پارک شهر کیاکلا محل تدفین شهدای گمنام با حضور پرشور مردم سیمرغ برگزار می‌شود، ادامه داد: این شهدا ۲۰ ساله و ۲۴ ساله هستند.

 

فرماندار سیمرغ خاطرنشان کرد: شهید ۲۴ ساله در عملیات والفجر ۱ و منطقه عملیاتی فکه و شهید ۲۰ ساله در تک سال ۶۷ دشمن در منطقه زبیداد به شهادت رسیدند.

 

وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که همواره خواسته مردم این شهرستان بود و پیگیری آن را از ما مطالبه می‌کردند، میزبانی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در سیمرغ بود.

 

این مسئول در پایان گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده و جلسات کارشناسی متعددی برگزار شد، نهایتاً باخرد جمعی مقرر شد تا نگاه کارشناسی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح لحاظ شود و در همین راستا بهترین نقطهٔ شهر به این آلاله‌های زهرایی اختصاص یافت و در ایام فاطمیه دوم میزبان این شهدای خوش‌نام خواهیم بود.

 

به گزارش سیمرغ ما، صبح امروز نماینده سردار باقرزاده مسئول کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از پارک شهر کیاکلا محل تدفین دو شهید گمنام شهرستان سیمرغ بازدید کرد.

ارسال دیدگاه