تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور شهدای گمنام خواست همه اقشار سیمرغ است

رئیس بنیاد شهید شهرستان سیمرغ گفت: از سال‌ها قبل از سوی همه اقشار و طیف‌های مختلف مطالبه حضور شهدای خوش‌نام در شهرستان را داشتیم.

به گزارش سیمرغ ما، کیومرث قلی‌پور رئیس بنیاد شهید شهرستان سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: خوشحالم عطر و بوی این شهدای عزیز موجب تفکر و تعمق میزان پایبندی‌مان به حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ثمره جان‌فشانی و ایثارگری‌های جوانان برومندمان بوده است، گردید.

 

وی افزود: از سال‌ها قبل از سوی همه اقشار و طیف‌های مختلف مطالبه حضور شهدای خوش‌نام در شهرستان را داشتیم.

 

رئیس بنیاد شهید شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مراتب به استحضار مسئولین امر رسانده شد، تصریح کرد: به همه پیشنهاد‌های شهرستان برای تدفین شهدای گمنام در سیمرغ رسیدگی و از این مکان‌ها توسط کارشناسان بازدید به عمل آمد و تنها مکان مورد موافقت قرارگرفته میدان وسط پارک شهر کیاکلا بود.

 

وی ادامه داد: هیچ اصراری بر تخصیص شهید به این شهرستان را نداشته و الآن هم ندارند اما آیا ما تمایلی برای میزبانی شهدای خوشنام داریم؟

 

قلی‌پور با بیان اینکه هشت جوان برومند شهرستان ابدان مطهرشان به دست خانواده‌ها نرسید و صرفاً برخی از این خانواده‌ها با دفن وسایل شخصی شهدای خود قبری نمادید برای آن‌ها درست کردند، اظهار کرد: اجازه دهیم مسئولین امر که متولی و کارشناس امور هستند هر آنچه صلاح می‌دانند انجام دهند.

 

وی در پایان گفت: امیدوارم به یاد ۸ شهید جاویدالاثر شهرستان میزبان خوبی برای این شهدای بزرگوار باشیم.

ارسال دیدگاه