تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرانه بهداشتی شهرستان خوب است

فرماندار سیمرغ در مراسم کلنگ‌زنی پروژه توسعه آزمایشگاه بیمارستان شهری گفت: سرانه بهداشتی شهرستان خوب هست و استاندارهای لازم را دارد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در مراسم کلنگ‌زنی پروژه توسعه آزمایشگاه بیمارستان شهری با اعلام اینکه سرانه بهداشتی شهرستان خوب هست و استاندارهای لازم را دارد، تصریح کرد: مردم شهرستان شایسته بهترین‌ها هستند و دغدغه و نگرانی آن‌ها باید برطرف شود اما میزان اعتبارات شهرستان کم است و جوابگوی تقاضاها نیست اما تمام تلاش خود را در رفع این تقاضاها به کار گرفته‌ایم.

 

وی افزود: NGO و افراد دارای تمکن مالی در این راستا کمک کنند چرا که اگر تمام توان دولت در طی یک سال را قرار دهیم نمی‌توانیم نیازهای بهداشتی را مرتفع کنیم.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه باید همت مردم را به این سمت ببریم که کمک کنند، اظهار کرد: مجمع خیرانی توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تشکیل شده است تا از ظرفیت این مجمع خیران استفاده کنیم.

 

وی ادامه داد: در نشستی داشتیم قول‌هایی به ما داده شد تا کمک ویژه‌ای برای تحقق این پروژه صورت گیرد البته یک ردیف اعتباری هم برای این پروژه در شهرستان در نظر گرفته شده است.

ارسال دیدگاه