تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هزینه دو میلیاردی برای توسعه و تجهیز آزمایشگاه بیمارستان شهری سیمرغ

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سیمرغ گفت: ساخت و تجهیز این پروژه حدود ۲ میلیارد ریال برآورد شده است که حدود ۷۰۰ میلیون برای ساخت توسط خیر محترم تقبل می‌شود و معاونت بهداشتی استان هم تجهیز پروژه را انجام می‌دهد.

به گزارش سیمرغ ما، محمدرضا احمدی در مراسم کلنگ‌زنی پروژه توسعه آزمایشگاه بیمارستان شهری ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: یکی از ارکان سلامت آزمایشگاه است که از قبل از تولد تا پیری یک بازو برای سلامت است.

 

وی افزود: مشکلاتی در آزمایشگاه شهرستان داشتیم که با مکاتبه‌‌های انجام شده استان برای تجهیز این آزمایشگاه اعلام امادگی کرد.

 

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مردم گاها برای آزمایش‌های پیش پا افتاده به شهرستان همجوار مراجعه می‌کردند، تصریح کرد: با اعلام آمادگی خانواده نیکجو به عنوان خیر و رایزنی‌هایی که با استان نسبت به تجهیز سریع این پروژه کلنگ این مکان به زمین زده شد.

 

وی ادامه داد: ساخت و تجهیز این پروژه حدود ۲ میلیارد ریال برآورد شده است که حدود ۷۰۰ میلیون برای ساخت توسط خیر محترم تقبل می‌شود و معاونت بهداشتی استان هم تجهیز پروژه را انجام می‌دهد.

 

احمدی با اشاره به وضعیت احداث ساختمان اورژانس ۱۱۵ شهرستان، اظهار کرد: با وجود همه پیگیری‌های انجام شده قسمتی که مربوط به شبکه بهداشت نبود انجام نشد اما در نشستی که با فرماندار داشتیم قرار شد این پروژه سریعا آغاز شود.

 

وی در پایان گفت: با زحمات خیران و دانشگاه علوم پزشکی مازندران این پروژه برای هفته دولت سال ۹۷ افتتاح می‌شود.

 

 

ارسال دیدگاه