تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۷:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همسر شهید کشوری: برای شهدای گمنام مادری و خواهری می‌کنیم/ متبرک شدن شهرستان سیمرغ به وجود ۲ شهید گمنام

همسر شهید کشوری گفت: از مدت‌ها قبل آرزو قلبی ما متبرک شدن شهرستان سیمرغ به وجود مقدس شهدای گمنام بوده است.

به گزارش سیمرغ ما، حاجیه‌خانم شیرین سیلاخوری همسر امیر سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری در واکنش به تدفین دو شهید گمنام خوش‌نام در سیمرغ در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: تمامی شهدای بزرگوار به گردن ما حق‌دارند و هر منطقه‌ای که به وجود شهدا متبرک شود باعث افتخار آن منطقه و شهر است.

 

وی افزود: از مدت‌ها قبل آرزو قلبی ما متبرک شدن شهرستان سیمرغ به وجود مقدس شهدای گمنام بوده است.

 

همسر شهید کشوری بابیان اینکه با پیگیری مسؤولان امر و موافقت مسؤولذن کشوری این سعادت نصیب شهر ما شده است، تصریح کرد: با اعلام این خبر دل خانواده‌های شهدا و مردم ولایتمدار شهرستان شاد شده است.

 

وی ادامه داد: مدتی قبل (هم‌زمان با شب شهادت امام جعفر صادق (ع)) مراسم وداع با پیکر یک شهید گمنام خوشنام در مصلی شهرستان برگزار شده بود که شاهد مادری و خواهری کردن خانم‌ها برای این آلاله فاطمی بودم.

 

حاجیه‌خانم سیلاخوری با اشاره به اینکه باگذشت سال‌ها از شهادت این شهدای بزرگوار مادر و خواهری چشم‌ انتظار برگشت عزیزان خود هستند، اظهار کرد: ما برای این شهدای بزرگوار مادری و خواهری می‌کنیم.

 

وی افزود: شهدا خط و راه را برای ما مشخص و صراط مستقیم را به ما نشان می‌دهند.

 

همسر شهید کشوری در پایان ضمن تشکر از مسؤولان کمیته جستجوی مفقودین، تأکید کرد: تعیین محل خاک‌سپاری شهدای گمنام بر عهده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح است و هرکجا صلاح باشد این شهدای عزیز به خاک سپرده می‌شوند.

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه