تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهدا باید الگوی دانش‌آموزان ما باشند

همسر شهید صمصام طور با اشاره به اینکه کار فرهنگی بالاتر از دیدار دانش‌آموزان با خانواده‌های شهدا نداریم، گفت: شهدا باید الگوی دانش‌آموزان ما باشند، فرزندان ما با خاطرات شهدا آشنا شوند تا نونهالان و نوجوانان ما از شهدا الگو بگیرند و من این موضوع را از آموزش‌وپرورش می‌خواهم.

به گزارش سیمرغ ما، حاجیه‌خانم فاطمه رضایی در مراسم زنگ انقلاب که در دبیرستان پسرانه سردار شهید صمصام طور سیمرغ برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: امیدوارم ادامه‌دهنده راه شهدا باشید.

 

وی افزود: امیدوارم مطالبی که شهدا به ما گفتند را انجام دهیم.

 

همسر شهید صمصام طور با اشاره به اینکه از شهید صمصام پرسیدم بعد از شما چه‌کار باید بکنیم، تصریح کرد: ایشان در پاسخ گفتند: «هر کاری خدا گفت نکنید، نکنید؛ هر کاری خدا گفت بکنید، بکنید؛ همین کار را کنید تمام‌شده است.»

 

وی ادامه داد: امیدوارم همان راهی که شهید صمصام و شهدای عزیز و مدافع حرم می‌خواستند را ادامه دهیم.

 

رضایی با تأکید بر اینکه ما باید سرمشقی برای نونهالان عزیزمان باشیم، اظهار کرد: از مدیران آموزش‌وپرورش استان می‌خواهم برنامه دیدار دانش‌آموزان با خانواده شهدا دوباره برقرار شود.

 

وی افزود: این برنامه دیدار با خانواده شهدا بسیار مثمر ثمر بود اما الآن انجام نمی‌شود.

 

همسر شهید صمصام طور با اشاره به اینکه کار فرهنگی بالاتر از دیدار دانش‌آموزان با خانواده‌های شهدا نداریم، تصریح کرد: شهدا باید الگوی دانش‌آموزان ما باشند، فرزندان ما با خاطرات شهدا آشنا شوند تا نونهالان و نوجوانان ما از شهدا الگو بگیرند و من این موضوع را از آموزش‌وپرورش می‌خواهم.

ارسال دیدگاه