تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانش آموزان آینده‌سازان کشور هستند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: دانش آموزان آینده‌سازان کشور هستند و در آینده مدیران موفقی خواهند شد که نظام جمهوری اسلامی را بگردانند.

به گزارش سیمرغ ما، دلاور حیدرپور در مراسم زنگ انقلاب که در دبیرستان پسرانه سردار شهید صمصام طور سیمرغ برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با ایثارگری‌های همه اقشار جامعه به پیروزی رسید.

 

وی ادامه داد: همه دنیا پشت رژیم شاهنشاهی بودند اما این رژیم پشتوانه مردمی نداشت درصورتی‌که حضرت امام (ره) تنها با سلاح ایمان و پشتوانه مردمی انقلاب را به پیروزی رساند.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه بعد از ۳۹ سال در حال ادامه دادن راه امام و شهدا هستیم، تصریح کرد: انجام‌وظیفه ازجمله کارهایی است که می‌توانیم برای پاسداشت خون شهدا انجام دهیم.

 

وی افزود: دانش آموزان آینده‌سازان کشور هستند و در آینده مدیران موفقی خواهند شد که نظام جمهوری اسلامی را بگردانند.

 

حیدرپور بابیان اینکه تلاش بسیاری صورت گرفت تا کشور به جایگاه امروز خود برسد، اظهار کرد: ایمان مردم و اطاعت از رهبری رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

 

وی ادامه داد: اوایل انقلاب اسلامی حدود یک‌میلیون تن محصول کشاورزی در مازندران تولید می‌شد درحالی‌که امروز این تولید به هفت میلیون تن رسیده است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پایان گفت: در هشت سال جنگ شهدای زیادی تقدیم انقلاب اسلامی کردیم و اکنون هم مدافعان حرم برای دفاع از کشور خون‌های زیادی ریخته می‌شود و باید دست‌به‌دست دهیم و با همدلی و همکاری بتوانیم برای ایران آباد تلاش کنیم و بتوانیم راه شهدا، جانبازان و ایثارگران را ادامه دهیم.

ارسال دیدگاه