تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن در فکر محو انقلاب اسلامی است

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ در دیدار عمومی مدیران، ورزشکاران و بازاریان با امام‌جمعه این شهرستان گفت: دشمن در فکر محو این انقلاب است تا صدای انقلاب اسلامی به نقاط دیگر نرسد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی عصر امروز در دیدار عمومی مدیران، ورزشکاران و بازاریان با امام‌جمعه سیمرغ ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در حالی پیروز شد که دشمنان انقلاب اسلامی فکر این پیروزی را نمی‌کردند و تلاش کردند تا صدای انقلاب را به طرق مختلف خاموش کنند.

 

وی افزود: دشمن در فکر محو این انقلاب است تا صدای انقلاب اسلامی به نقاط دیگر نرسد.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه دشمن وقتی دید نتوانست برای انقلاب اسلامی مانعی ایجاد کند تلاش کرد تا صدای آن به دیگران نرسد، تصریح کرد: توطئه‌های دشمن برای اینکه این حرکت مردمی به انحراف کشیده شود را در عراق، سوریه و افغانستان می‌بینیم.

 

وی ادامه داد: هر روز باید جریاناتی که نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید می‌کنند، تعقیب کنیم.

 

یوسفی با اشاره به اینکه فرزندان این ملت در داخل و خارج کشور برای حفظ نظام جمهوری اسلامی در حال تلاش هستند، اظهار کرد: اگر کمترین کم‌توجهی به حفظ این نظام داشته باشیم دشمن برای ویران کردن این کشور آماده است.

 

وی افزود: دغدغه انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری حمایت از محرومان و حمایت از آبادانی منطقه است.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه پای هر صندلی تأثیرگذار در کشور خون ۸۰ شهید ریخته شده است، تأکید کرد: ورود به یک جایگاه و مسؤولیت در نظام جمهوری اسلامی عبور از خون، ایثار، جهاد و شهادت است و برای همه مسؤولیت ایجاد می‌کند.

ارسال دیدگاه