تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعطیلی مقاطع سه‌گانه مدارس سیمرغ/خسارت برف به تأسیسات شهرداری

از شب گذشته بارش برف در شهرستان سیمرغ آغازشده و در حال حاضر هم این بارندگی ادامه دارد.

به گزارش سیمرغ ما، از شب گذشته بارش برف در شهرستان سیمرغ آغازشده و در حال حاضر هم این بارندگی ادامه دارد.

 

مردم خوشحال از بارش این نعمت الهی مشغول ساخت آدم برفی یا برف بازی بوده و هستند و حداکثر استفاده را از این روز می‌برند، شاید بتوان گفت خوشحال‌ترین افراد امروز دانش‌آموزان مقاطع سه‌گانه تحصیلی هستند که در این روز برفی تعطیل هستند.

 

 

از صبح امروز با اطلاعیه اداره کل آموزش‌وپرورش مازندران مدارس سطح ابتدایی سیمرغ تعطیل اعلام شد اما از حوالی ساعت ۸ صبح امروز مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار و رئیس ستاد بحران این شهرستان طی اطلاعیه تمامی مدارس این شهرستان در مقاطع سه‌گانه را امروز دوشنبه ۹ بهمن تعطیل اعلام کرد.

 

تعطیلی هر سه مقطع تحصیلی در سیمرغ

 

شعبانعلی رستمی رئیس اداره آموزش‌وپرورش سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: با توجه به‌شدت بارش برف در شهرستان مدارس هر سه مقطع تحصیلی امروز تعطیل اعلام‌شده است.

 

وی افزود: به دانش آموزان و سرویس‌های مدارس توصیه می‌کنیم جوانب احتیاط را رعایت کنند چراکه فردا احتمال ایجاد یخبندان وجود دارد.

 

مشکلی در حوزه برق نداریم

 

با توجه به بارش برف طی شب گذشته و امروز قطعی‌های جزئی برق در برخی مناطق و روستاهای شهرستان داشتیم که با حضور پرسنل امور توزیع برق این مشکلات برطرف و برق وصل شد.

 

علی رحمانی‌لارمایی مدیر امور توزیع برق سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: مشکلی خاصی در حوزه برق در شهرستان نداریم.

 

 

وی ادامه داد: با توجه به بارش برف احتمال پارگی سیم‌های برق در برخی نقاط وجود دارد که همکاران بخش ۱۲۱ این امور مشغول بررسی و رفع این مشکلات هستند.

 

خسارت برف به تأسیسات شهرداری

 

مناطق پنج‌گانه شهر کیاکلا هم با توجه به بارش برف دچار مشکلاتی شدند.

 

حامد بیکایی شهردار کیاکلا در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بارش برف شب گذشته و امروز خساراتی را به پارک شهر، راه‌ها و زیرساخت‌های شهری وارد کرد.

 

وی افزود: بیشترین خسارت برف مربوط به پارک شهر به دلیل شکستگی شاخ و برگ درختان است.

 

شهردار کیاکلا بابیان اینکه آب‌گرفتگی‌های جزئی را در سید محله و شهرک شهید بهشتی داشتیم، تصریح کرد: گروه‌های شهرداری در سطح شهر مشغول کار و رفع این آب‌گرفتگی‌ها هستند.

 

 

وی ادامه داد: همکاران ما در شهرداری از ابتدای صبح امروز مشغول مرتفع کردن مشکلات هستند که تا این ساعت تقریباً این موارد حل‌شده است.

 

افت فشار گاز نداریم

 

پرویز مهدوی رئیس اداره گاز سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اعلام اینکه هیچ مشکل خاصی تا این ساعت در شهرستان نداریم، تصریح کرد: همه مشترکان ما در حال استفاده از گاز هستند.

 

ارسال دیدگاه