تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار به خواسته‌های مردم شهرستان سیمرغ توجه کند/ فتنه‌گران فضای مجازی فرمانده اعتراضات اخیر بودند

امام‌ جمعه سیمرغ در ادامه به اتفاقاتی که طی دو هفته اخیر در شهرستان رخ داد اشاره کرد و گفت: عموم مردم شهرستان از استاندار تقاضا دارند به عرایض ما توجه کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و حماسه‌سازی مردم انقلابی آمل در مقابل تهاجم ضدانقلاب، اظهار کرد: صحنه‌های حماسی بسیاری در شهر هزار سنگر شاهد بودیم.

 

وی ادامه داد: به خود و همه بزرگواران سفارش می‌کنم که از تفسیر علامه طباطبایی و آثار شهید مطهری استفاده کنند که مورد تأیید امام راحل بوده است.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه در این ایام شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س) را به روایت ۷۵ روز داریم، تصریح کرد: حضرت فاطمه (س) الگوی بندگی، عفت، شوهرداری و الگوی حمایت از ولایت تا آخرین لحظه بودند.

 

وی افزود: حضرت زهرا (س) به ما حمایت از ولایت را در هر عصری آموخت لذا هیچ‌گاه فرهنگ شیعه از سیدالشهدا (ع) و زهرا (س) جدا نیست.

 

یوسفی با اشاره به اینکه همه ما وظیفه‌داریم، همچنان که محرم و فاطمیه را گرامی می‌داریم، دهه فجر را هم گرامی بشماریم، اظهار کرد: دهه فجر صحبت از یک پیروزی مادی نیست، صحبت از دین و ضد دین است.

 

وی در ادامه به برگزاری رزمایش محمدرسول‌الله (ص) اشاره و گفت: این رزمایش نشان اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرزندان این ملت است.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه فضای مجازی در کنار فواید خود خطراتی هم دارد، تصریح کرد: بزرگان ما فضای مجازی را دسته‌بندی می‌کنند، قسمتی از فضای مجازی بد است، آب و مشروب هر دو مایع هستند اما بحث از بدی مشروب است نه بدی مایع.

 

وی افزود: فضای مجازی عامل پیش برنده اهداف استکبار جهانی و جا باز کردن نفوذ دشمن است که باید به این موضوع توجه کنیم.

 

یوسفی با اشاره به اینکه آموزش‌وپرورش، وزارت‌خانه‌ها، دولت، مجلس و خودمان در استفاده از فضای مجازی نقش داریم، اظهار کرد: فتنه‌گران فضای مجازی فرمانده اعتراضات اخیر بودند که باید به این موضوع توجه کنیم.

 

وی در ادامه به اتفاقاتی که طی دو هفته اخیر در شهرستان رخ داد اشاره کرد و گفت: عموم مردم شهرستان از استاندار تقاضا دارند به عرایض ما توجه کنند.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه چندین سال پیگیری کردیم تا به شهرستان ارتقا پیداکرده و صاحب فرمانداری شویم تا اعتباری برای این منطقه باشد، تأکید کرد: اگر بنا باشد از فرمانداری سیلی به‌صورت ما بخورد، به ما توهین شود ولو اینکه آقای فرماندار نخواهد صحیح نیست، التماس می‌کنیم به حرف ما توجه شود و به ما اعتنا کنید.

 

وی افزود: مردم این شهرستان از من به‌عنوان امام‌جمعه تقاضا دارند، ما را تقسیم نکنید، اگر در موضوعی گفتیم چشم خوب باشیم و اگر ایستادیم بد بشویم، صحیح نیست.

 

یوسفی در پایان گفت: تقاضای ما توجه مسؤولان به این شهرستان و آبادانی این شهر است.

ارسال دیدگاه