تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمرغ ظرفیت بسیار خوبی در حفظ و قرائت قرآن دارد

رئیس تبلیغات اسلامی سیمرغ گفت: شهرستان سیمرغ ظرفیت بسیار خوبی در حفظ و قرائت قرآن دارد که اگر سرمایه‌گذاری بیشتری در این بحث صورت گیرد در سطح استان هم در موضوع حفظ قرآن حرفی برای گفتن داریم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی در دیدار مدیران مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سیمرغ با امام‌جمعه این شهرستان، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: یکی از وظایف مساجد گسترش فعالیت‌های قرآنی است.

 

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در سطح شهرستان و یا کشور وجود دارد عدم انسجام نیروهای قرآنی است.

 

رئیس تبلیغات اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه یکی از مشکلات کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد عدم هماهنگی با امام جماعت مساجد است، تصریح کرد: ما در ۱۵ مسجد شهرستان امام جماعت و روحانی مستقر داریم که ارتباط مستقیم بین کانون‌های مساجد و امام جماعت باید بیشتر شود.

 

وی ادامه داد: یکی از وظایف کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزاری مراسمات و احیای شعائر مذهبی است.

 

رمضانی بابیان اینکه هیأت امنای مساجد سیاست‌گذار برنامه‌های فرهنگی مسجد است که لازم است هیأت امنا، کانون فرهنگی و هنری مساجد و پایگاه مقاومت محل با انسجام با یکدیگر برنامه‌های فرهنگی را برگزار کنند.

 

وی در پایان گفت: شهرستان سیمرغ ظرفیت بسیار خوبی در حفظ و قرائت قرآن دارد که اگر سرمایه‌گذاری بیشتری در این بحث صورت گیرد در سطح استان هم در موضوع حفظ قرآن حرفی برای گفتن داریم.

 

 

*‌ از ظرفیت هیئت رزمندگان غافل نباشیم

 

حجت‌الاسلام گرگانی نماینده ولی‌فقیه در سپاه سیمرغ در این دیدار ضمن تبریک میلاد سراسر سعادت اسوه صبر و ایثار حضرت زینب (س) اظهار کرد: در برگزاری محافل قرآنی از ظرفیت هیئت رزمندگان اسلام شهرستان غافل نباشیم چراکه این نهاد در حد بضاعت خود می‌تواند به‌کل شهرستان کمک کند.

ارسال دیدگاه