تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرارگاه جهادی آموزش نیروی انتظامی مازندران تجهیز می‌شود

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اصلاح الگوی رفتاری کارکنان در قرارگاه جهادی آموزش، گفت: قرارگاه جهادی آموزش نیروی انتظامی مازندران تجهیز می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی امروز در جلسه جمع‌بندی نهایی نظارت تخصصی تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها و قرارگاه جهادی آموزش در شهرستان سیمرغ اظهار داشت: نظارت دقیق بر ماموریت‌ها و ایجاد تصویری کاملا مطلوب از نیروی انتظامی در اذهان مردم نقش موثری در قانون‌گرایی همراه با اقتدار، قاطعیت توام با مهربانی با مردم و ارتقا ارتباط نیروی انتظامی با آحاد مردم دارد.

 

وی با اشاره به نقش تعامل و مشارکت نیروی انتظامی با دیگر نهادها و سازمان‌ها، افزود: باید از همه ظرفیت‌های مردمی در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان استفاده کرد.

 

میرفیضی با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت روحی کارکنان، گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های منسجم و در بازه زمانی مناسب افزایش آمادگی جسمانی و تناسب اندام کارکنان مورد توجه قرار گیرد.

 

وی، لازمه افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس را توجه به آموزش کارکنان، ایجاد بسترهای لازم برای ارتقا امنیت اجتماعی در جامعه و تحقق امنیت پایدار برشمرد.

 

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر پاسخگویی به موقع مراجعان در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، گفت: لازمه افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس ایجاد بسترهای لازم برای ارتقا امنیت اجتماعی در جامعه و تحقق امنیت پایدار است.

 

وی با تاکید بر اشرافیت اطلاعاتی و نظارت مستمر بر هنجارهای اجتماعی به منظور افرایش رضایت مردم از عملکرد پلیس، گفت: کسب رضایت مردم از نیروی انتظامی منجر به حمایت و در نتیجه افزایش امنیت اجتماعی جامعه خواهد شد.

 

میرفیضی با تاکید بر ایجاد بسترهای نوین آموزشی در قرارگاه جهادی آموزش به منظور ارتقا دانش و توان انتظامی کارکنان، تصریح کرد: اصلاح الگوی رفتاری کارکنان از جمله موضوعاتی است که در قرارگاه جهای آموزش باید مورد توجه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه