تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عباس‌زاده: خوشحال هستم که با گل به نساجی برگشتم !

کاپیتان نساجی مازندران گفت : من وقتی هواداران نساجی را می‌بینم انگیزه‌ام بیشتر می‌شود و خیلی هم خوشحال می‌شوم نه اینکه فشاری را تحمل کنم.

به گزارش سیمرغ ما، محمد عباس‌زاده بعد از برتری تیمش مقابل آلومینیوم اراک در گفت و گویی گفت:واقعا خوشحالم که به نساجی برگشتم. من نیم فصل از تیم خودم دور بودم و خوشحال تر هستم که با گل برگشتم. ما امروز می‌توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم که نشد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا فشاری روی دوش او نیست گفت: من وقتی هواداران نساجی را می‌بینم انگیزه‌ام بیشتر می‌شود و خیلی هم خوشحال می‌شوم نه اینکه فشاری را تحمل کنم.مردم به من لطف دارند. من از تماشاگران می‌خواهم تمام تیم را تشویق کنند تا تیم به لیگ برتر برود. من سرباز نساجی هستم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

 

وی در خصوص اینکه بعد از گلزنی زیر پیراهنش شماره ۳۳ را نشان داد گفت: این شماره مورد علاقه من است چون ابتدای فصل عبادزاده این پیراهن را پوشیده بود سازمان لیگ اجازه پوشیدن پیراهن ۳۳ را به من نداد. ان شاالله با پیراهن نساجی در لیگ برتر با پیراهن شماره ۳۳ بازی می‌کنم.

 

عباس‌زاده در پایان گفت: من از مسئولان می‌خواهم از تیم حمایت کنندۀ آقای صنیعی فر خیلی زحمت کشیده و انصافا تمام تلاش خود را انجام داده، خواهش من از مسئولان استان و شهرم این است که از این تیم فقط حمایت کنند.

ارسال دیدگاه