تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مخابرات در بحران‌های گذشته کارنامه درخشانی داشته است

معاون شبکه مخابرات منطقه مازندران گفت: آنچه در مخابرات کشور و استان با آن روبه‌رو هستیم یک شبکه کامل با استندبای کامل است که در چند بحران گذشته که خصوصاً طی دو سال اخیر اتفاق افتاده مخابرات کارنامه درخشانی داشته و اصلاً قطعی ارتباط مستقیم نداشتیم.

به گزارش سیمرغ ما، فرهاد اسحاقی در حاشیه برگزاری مانور طوفان و سیل مرکز مخابرات شهید کشوری سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: اگر زیرساخت‌های درستی را تدارک ببینیم مطمئناً خیلی از نذورات آسمانی هدایایی هستند که خداوند برای مردم و کشور در نظر گرفته است اما اگر زیرساخت‌های درستی را بنا نکنیم این نعمات تبدیل به بلایا خواهند شد.

 

وی افزود: آنچه در مخابرات کشور و استان با آن روبه‌رو هستیم یک شبکه کامل با استندبای کامل است که در چند بحران گذشته که خصوصاً طی دو سال اخیر اتفاق افتاده مخابرات کارنامه درخشانی داشته و اصلاً قطعی ارتباط مستقیم نداشتیم.

 

معاون شبکه مخابرات منطقه مازندران با اشاره به اینکه با هماهنگی‌های انجام‌شده انشاالله اگر همکاری لازم در مجموعه شهرداری و باقی دستگاه‌های شهرستان وجود داشته باشد سعی خواهیم کرد تکنولوژی جدید جایگزین سویچ موجود در شهرستان شود، تصریح کرد: در طرح FTTH هم طرح جامع و شاملی را تدارک می‌بینیم که با همکاری مجموعه اجرایی شهرستان با مخابرات این موضوع هم اجرایی می‌شود.

 

وی ادامه داد: در حوزه اتوماسیون‌های اداری طبق قولی که مهندس موسوی در جلسه استانداری دادند مخابرات می‌تواند به‌تمامی دستگاه‌های اجرایی فیبر نوری دهد.

 

اسحاقی بابیان اینکه اتوماسیون اداری تکنولوژی روز اروپا و جهان است و ما هم موظفیم این خدمت را ارائه کنیم، اظهار کرد: زمانی که بحران به وجود می‌آید ارتباط بین دستگاه‌های خدمت رسان را مخابرات بر عهده دارد و انتظار این است یک شبکه پایدار را داشته باشیم که در این راستا مانورهای فصلی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: مانور امروز چهارمین مانور در سال ۹۶ با موضوع مانور طوفان و سیل بوده است که امیدواریم بتوانیم با همکاری مجموعه دستگاه‌های اجرایی خدمات مناسب درخورشان مردم منطقه و شهرستان ارائه کنیم.

ارسال دیدگاه