تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ملت برابر توطئه های دشمنان هوشیارانه عمل می کنند

امام جمعه موقت سیمرغ با اشاره به هوشیاری و راهپیمایی مردمی در زمینه وقایع اخیر در کشور گفت: ملت برابر توطئه های دشمنان هوشیارانه عمل می کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی پیش ازظهر شنبه در جمع مسئولان شهرستان با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب دفاع از حقوق مردم و تلاش برای حل مشکلات آنها را وظیفه همه مسئولان برشمردند اظهار داشت: اگر مسئولان اجرایی کشور با تدبیر بتوانند مشکلات داخلی بویژه معیشت مردم رامرتفع کنند قطعا به فرمایش مقام معظم رهبری تبلیغات و فضاسازی بیگانه اثر نمی گذارد و آمریکایی ها هم نمی توانند هیچ غلطی بکنند.

 

حسینی مازندرانی تمرکز مسئولان کشور به خصوص مسئولان اجرایی برمحور مسائل کلیدی، تولید، اشتغال ورفع بیکاری راضروری خواند و همچنین به دخالت آمریکایی ها درامور داخلی ایران واتهام زنی به مسئولان نظام اشاره کرد و گفت: آمریکا که خود نماد ظلم به مردم است و سابقه وحشی‌گری و جنایت دارد، حق ندارد به ملتی که همه مقامات و مسئولانش از طریق رأی مردم انتخاب می‌شوند و براساس دموکراسی که در جهان نمونه است، اداره می‌شود، اتهام بزند.

 

وی افزود: قطعا اینگونه موضع‌گیری‌ها از سوی چنین کشوری با آن سابقه وحشی‌گری کاملا مضحک است و همه دنیا این را می‌دانند.

 

امام جمعه موقت شهرستان سیمرغ تاکید کرد: آمریکا هر روز، هر هفته و هر ماه جان افرادی را بدون گناه و بدون اینکه نیتی برای تعرض به پلیس یا اماکن عمومی داشته باشند، می‌گیرد.

 

حسینی مازندرانی با اشاره به وقایع اخیر گفت: جا دارد از نیروی انتظامی، بسیج، سپاه، دستگاه‌های امنیتی، وزارت اطلاعات قدردانی کنیم. در وقایع و ناآرامی‌های گذشته حتی یک مورد سراغ نداشتیم که از نیروهای انتظامی، سپاه یا بسیج با اسلحه به خیابان آمده باشند و نیرو های نظامی وانتظامی در ناآرامی های اخیر حداکثر تحمل را در این ماجرا داشتند.

 

حسینی مازندرانی گفت: اینکه در کنگره آمریکا و یا مجموعه‌های مرتبط با دولت جنایت‌کار آمریکا قواعد و قوانینی علیه ملت ایران تصویب شود، موضوعی است که ملت ما به آن عادت دارد، ملت ایران، با استقلال و سربلندی راه و اهداف خود را دنبال می‌کند.

 

وی اظهار کرد: موازین حقوق بشری که در کشور ما براساس شرع مقدس اسلام و قانون اساسی مترقی اجرا می‌شود و دائما تحت نظارت و کنترل است، از همه کشورهای غربی پیشرفته‌تر است و این موضوع کاملا قابل بحث و اثبات است، منتهی فضاسازی و عملیات روانی دشمن همواره علیه ملت ایران صورت گرفته و مردم عزیزما به آن عادت دارد و از آن نمی‌هراسد و ملت ما با این موضوع کاملا آشنا هستند.

 

امام جمعه موقت سیمرغ ادامه داد: راهپیمایی‌های خودجوشی که در نقاط مختلف کشور ما صورت گرفت نشان می‌دهد که ملت ما از ترفندهای دشمن آگاه هستند و در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیارانه اقدام می‌کنند.

ارسال دیدگاه